травня 2014

30 травня 2014

Конференція «Інноваційні проекти школи професійного навчання, бізнесу та торгівлі»

    29 травня 2014 року у ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» відбулася історична подія. Вперше Центр зустрічав делегацію з Європи, а саме з м.Шяуляй Литовської Республіки та наших колег з ДПТНЗ «Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти», ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти», а також начальника відділу професійно-технічної освіти департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Читать далее

09 травня 2014

Конкурс фахової майстерності по спеціальності "Маляр"

    На базі ТВПУ сфери послуг та туризму 07.05.2014 р. відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією "маляр". У конкурсі взяли участь 12 учнів училищ області, в яких ведеться підготовка робітників за даною спеціальністю.

Читать далее

05 травня 2014

Наші перемоги на конкурсах фахової майстерності

    Виявленню та розвиткові професійних якостей учнів сприяють, зокрема, конкурси фахової майстерності. Вони потрібні учням як шлях до самовираження, розвитку, можливість заявити про себе, перевірити власні сили. Учні ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» неодноразово засвідчували про власні високі успіхи в предметних лімпіадах та конкурсах фахової майстерності.

Читать далее

День охорони праці в ТЦПТО №1

    28 квітня 2014 року в ТЦПТО №1 проведено День охорони праці під девізом «Безпека праці та здоров’я під час використання хімічних речовин на виробництві». Метою проведення такого заходу є пропаганда здорового способу життя, створення і дотримання вимог безпеки праці, навчання і життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу, а також збереження навколишнього середовища.

Читать далее

Засідання обласної методичної секції педагогічних працівників професій легкої промисловості

    30 квітня 2014 року на базі нашого навчального закладу відбулось засідання обласної методичної секції педагогічних працівників професій легкої промисловості. Тема засідання: Інноваційні форми та методи підготовки висококваліфікованих робітників швейної галузі.

Читать далее