Четвер 1 грудня 2022

травня 2014

30 травня 2014

Конференція «Інноваційні проекти школи професійного навчання, бізнесу та торгівлі»

    29 травня 2014 року у ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» відбулася історична подія. Вперше Центр зустрічав делегацію з Європи, а саме з м.Шяуляй Литовської Республіки та наших колег з ДПТНЗ «Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти», ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти», а також начальника відділу професійно-технічної освіти департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Читать далее

09 травня 2014

Конкурс фахової майстерності по спеціальності "Маляр"

    На базі ТВПУ сфери послуг та туризму 07.05.2014 р. відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією "маляр". У конкурсі взяли участь 12 учнів училищ області, в яких ведеться підготовка робітників за даною спеціальністю.

Читать далее

05 травня 2014

Наші перемоги на конкурсах фахової майстерності

    Виявленню та розвиткові професійних якостей учнів сприяють, зокрема, конкурси фахової майстерності. Вони потрібні учням як шлях до самовираження, розвитку, можливість заявити про себе, перевірити власні сили. Учні ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» неодноразово засвідчували про власні високі успіхи в предметних лімпіадах та конкурсах фахової майстерності.

Читать далее