березня 2019

29 березня 2019

Навчання працівників ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» з технічної експлуатації електроустановок споживачів

Протягом березня 2019 року інженер з ОП Яблунівська А.С., викладачі і майстри виробничого навчання електромонтажної справи проводили навчання працівників ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» з Правил  технічної експлуатації електроустановок споживачів.

Читать далее

Плекаємо духовність

27 березня 2019 року в актовій залі ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» відбулася виховна година за участю духовного отця Івана Козія.

Читать далее

І етап обласного конкурсу професійної майстерності серед майстрів в/н з професії «Перукар»

28 березня 2019 року в ДНЗ «Тернопільський центр ПТО» пройшов  І етап обласного конкурсу професійної майстерності серед  майстрів в/н з професії «Перукар».

Читать далее

Методична комісія викладачів фізичної культури та охорони праці

Викладачі методичної комісії фізичної культури та охорони праці допомагають кожному учневі знайти своє місце у світі спорту, бути небайдужими до свого здоров’я, приймати участь у спортивних тренуваннях, змаганнях і здобути нові перемоги.Не лише фізично, а й морально зміцнюють молодь заняття фізичної культури, метою яких є формування в юнаків та дівчат потреби у фізичному самовдосконаленні, підготовки до активної виробничої діяльності.

Члени методичної комісії фізичної культури та охорони праці – власним прикладом залучають учнів до ведення здорового способу життя, занять фізичною культурою та спортом. Наші викладачі – кваліфіковані та титуловані спортсмени, які активно беруть участь у змаганнях, поєднуючи цю діяльність із викладацькою. Олеськів Тарас Іванович – кандидат у майстри спорту з карате, учасник та призер змагань з різних видів єдиноборств, Флентей Йосип Іванович – учасник першості області з футболу та з футзалу у вищій лізі серед дорослих. Трачук Микола Мирославович – переможець обласних змагань з легкої атлетики у бігу на 3000 м.

Під керівництвом цих викладачів у ДНЗ «Тернопільський центр ПТО» функціонують спортивні секції:

- з волейболу;

- з баскетболу;

- з настільного тенісу;

- з легкої атлетики

- з футболу.

Систематична секційна позаурочна робота дає свої плоди – уже декілька років поспіль наш навчальний заклад посідає перше місце або попадає в трійку лідерів у щорічному загальнокомандному заліку в обласних змаганнях з різних видів спорту.

Гордістю нашого Центру є учні:  Антонюк Андрій – срібний призер Чемпіонату світу з греко-римської боротьби серед юніорів, переможець та призер багатьох міжнародних турнірів, який не тільки на юніорському рівні, а й на дорослому досягає хороших результатів; Зозуляк Юлія – дворазова переможниця та багаторазовий призер обласних змагань з важкої атлетики у ваговій категорії до 55 кг серед юніорів; Петришин Олена – багаторазова учасниця Чемпіонату України з важкої атлетики серед юніорів, переможниця та призер обласних змагань; Бобрівець Анастасія – переможниця всеукраїнських змагань з кікбоксингу серед юніорів.

Необхідною умовою ефективних та безпечних занять фізичною культурою та спортом є відповідні матеріально-технічні умови, тому з кожним роком розвивається та вдосконалюється спортивна база Центру, зокрема для зручного проведення занять та змагань учнів збудовано огороджений літній спортивний майданчик, щороку закупляються нові м’ячі та ракетки, інше необхідне оснащення для уроків.

Всі викладачі – хороші спеціалісти своєї справи, строгі та вимогливі, наполегливі та справедливі. Глибоко усвідомлюючи, що здоров’я нації залежить від духовного та фізичного виховання – активно залучають учнівську молодь до здорового способу життя. Неординарність і креативність викладачів проявляється не тільки у процесі навчання, а й у позаурочний час, зокрема вони є організаторами конкурсів «Красуня Центру», «Богатирські ігри», «Козацькі забави», «Лицар року».

Щороку у вересні методична комісія організовує проведення Тижня фізичної культури, в рамках якого проводяться змагання з різних видів спорту серед учнів І-ІІІ курсів, виставка стінгазет та інші заходи.

Як зберегти здоров’я та життя під час виробничого навчання та діяльності – навчають викладачі охорони праці. Уроки проводяться зазвичай у кабінеті охорони праці, який обладнаний відповідно до вимог сучасності – стендами, плакатами, відеотекою, комплектами спецодягу та засобів індивідуального захисту про професіях, довідковою та періодичною літературою з предмету.

Щороку в листопаді викладачі охорони праці та інженер з охорони праці спільно проводять тиждень безпеки життєдіяльності, а 28 квітня – День охорони праці, у рамках яких організовуються зустрічі та навчання з представниками Державної служби з надзвичайних ситуацій з питань пожежної безпеки, надання першої допомоги потерпілим. Також викладачі організовують перегляд учнями пізнавальних відеофільмів з охорони праці та безпеки життєдіяльності, проводять вікторини та виставки стінгазет.

Проблема над якою працює метод комісія: «Формування особистості учня на основі розвитку його ключових компетентностей, творчих можливостей, самовдосконалення». В даному напрямку кваліфіковані викладачі охорони праці готують свої методичні розробки. Зокрема методичний посібник для викладачів та учнів ПТНЗ «Тестові завдання з охорони праці та їх використання на уроках» отримав на обласному конкурсі методичних розробок диплом І ступеня.

 

 

 

Читать далее

28 березня 2019

Атестаційна експертиза закладу з професії «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник»

У ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» зараз проходить атестаційна експертиза із визначення спроможності закладу здійснювати професійну освіту з професії «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник»

Читать далее

Планове засідання педагогічної ради

 27 березня 2019 року в ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» відбулося планове засідання педагогічної ради.

Читать далее

Участь у Всеукраїнському конкурсі «Прорив легкої промисловості України»

22-23 березня в м. Хмельницький проходив ІV Всеукраїнський конкурс «Прорив легкої промисловості України» серед учнів ПТНЗ з розробки дизайну сучасного одягу з елементами світловідбивачів, ініційований Національним галузевим партнером в легкій промисловості України «Fashion Globus Ukraine» та асоціацією швейних училищ України.

Читать далее

26 березня 2019

Міжнародний день театру

У середу, 27 березня 2019 року у актовій залі Центру відбулося свято музики і слова, танцю і почуттів, жесту і паузи, сміху і смутку…одним словом свято театру у формі виховної години

Читать далее

25 березня 2019

День відкритих дверей

У неділю 24 березня 2019 року ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» гостинно зустрічав гостей – майбутніх учнів, їхніх батьків, родичів, друзів і просто всіх охочих. У холі Центру були наочно представлені результати педагогічної майстерності колективу та вміння учнів з різних професій; гості могли переглянути відеофільм про навчальний заклад; переглянути мультимедійні презентації професій.

Читать далее

19 березня 2019

Тиждень професії «Кухар. Пекар. Офіціант»

 З 11  по 15 березня 2019 року в ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» проходив Тиждень професії «Кухар. Пекар. Офіціант»

Читать далее