березня 2019

18 березня 2019

Участь у Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2019»

14-16 березня 2019 року у місті Києві відбулася Міжнародна виставка  «Сучасні заклади освіти - 2019», на якій був представлений і ДНЗ «Тернопільський центр ПТО».

Читать далее

15 березня 2019

Тиждень професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»

З 4 березня по 7 березня  2019 року проводився Тиждень професій «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»

Під час тижня проводились наступні заходи:

У вестибюлі з понеділка протягом тижня демонструвались  стінгазети, що знайомили всіх працівників та учнів з особливостями професій та виставка учнівських робіт з професії електромонтера. Також впродовж тижня у вестибюлі демонструвалась мультимедійна презентація,присвячена Тижню професії.

У понеділок на спортивному майданчику Центру проходили спортивні змагання з футболу серед учнів груп електромонтерів «У здоровому тілі – здоровий дух».

У вівторок майбутні професіонали змагалися на конкурсі професійної майстерності з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» серед учнів  ІІ курсу, а у середу -  на конкурсі професійної майстерності з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» серед учнів  ІІІ курсу.

Крім того,вже традиційно під час Тижня до нас завітали гості, майбутні абітурієнти з ЗОШ №16 м. Тернополя

 

 

 

Читать далее

Методкомісія педагогічних працівників напряму легкої промисловості та перукарської і манікюрної справи

Перукар - одна з найдревніших і затребуваних професій.  Як і у кожної професії, у неї є свої особливості, з якими стикається будь-який сучасний майстер. Майстри та викладачі з професії прагнуть оволодіти новими техніками стрижки та іншими способами поновлення зачіски: наприклад, сьогодні популярне нарощування волосся, його ламінування, стрижка гарячими ножицями та ін., а це вимагає додаткових знань, приладів і хімічних речовин.

Сьогодні манікюр завоював широкі маси, перетворившись на складну багатоступеневу систему догляду за руками, в якій є свої технології, лікувально-відновлювальні методики, масажні та творчі напрями. Величезна індустрія поставлена на службу манікюру. Тож манікюр – це не тільки яскраво розмальовані нігті, це комплекс косметичних процедур.

Щоб залишатися на висоті своєї майстерності, педагоги методкомісії не обмежуються тим, чого їх навчили, а прагнуть йти в ногу з часом, опановуючи нові знання і вміння, якими залюбки діляться з колегами ПТНЗ області. Голова методкомісії Мала Тетяна Євгенівна провела майстер-клас «Сучасні види дизайну нігтів». Присутні мали можливість ознайомитись з різними видами та способами нанесення втирок для нігтів. Презентацію «Лікувально-оздоровчі процедури для волосся » провели і педагогічні працівники методкомісії. Вони поділилися досвідом використання процедур для оздоровлення волосся: ламінування, кератинування, реконструкція, відновлення, ко-вошинг, ботокс, omniplex та інших.

Налагоджено співпрацю з компанією BEAUTY LAND TERNOPIL, за участю представників компанії «JNOWA Professiоnal у ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» провели ряд семінарів для учнів та провели майстер-класи з використанням продуктів компанії.

Учні та працівники з професії «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник» є активними учасниками семінарів, конкурсів, тренінгів, майстер-класів, набуті знання застосовують у практичній діяльності.

До складу методкомісії входять і спеціалісти, які навчають майбутніх кваліфікованих робітників з професії «Кравець. Закрійник», що є однією із стародавніх професій, які докорінно змінилися в процесі науково-технічного прогресу.

Викладач Звіздарик Ліля Василівна формує погляди, смаки, художнє уявлення щодо одягу, напрямку моди через уроки теоретичного навчання. Майстри виробничого навчання допомагають майбутнім висококваліфікованим робітникам навчитися обирати фасон, замальовувати його, знімати мірки з фігури замовника, розробляти лекала, виявляти дефекти матеріалу або виробу, виконувати розкрій. Виховують у своїх вихованців такі риси, як толерантність, акуратність, ввічливість, доброзичливість, художній смак.

Насиченими і цікавими є заходи під час проведення Тижня з професій: «Кравець. Закрійник» та «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник». Протягом Тижня проводяться презентації професії, показові уроки, майстер-класи, виставка – стілаж професійних виробів, виконання зачісок з плетіння та гарячого укладання волосся, ярмарки учнівських виробів.

 

 

 

Читать далее

07 березня 2019

Звіт-концерт під гаслом «В єдності сила народу»

Сьогодні слово «Єдність» звучить на вустах кожного українця і як ніколи це поняття набуває нової сили та нового змісту.

Читать далее