травня 2019

29 травня 2019

Учениця ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» стала чемпіонкою Європи

Титул Чемпіонки Європи з паверліфтингу здобула наша учениця групи №12, яка здобуває професію «Кухар. Пекар. Офіціант», п'ятнадцятирічна спортсменка Марія Полянська.

Читать далее

Засідання чергової педагогічної ради

У понеділок, 27 травня 2019 року в ДНЗ «Тернопільський центр ПТО» відбулося планове засідання педагогічної ради з наступним порядком денним:

Читать далее

17 травня 2019

ІІ форум професійної освіти „Освіта. Професія. Кар’єра”

17 травня 2019 року на території парку імені Тараса Шевченка на виконання обласної програми розвитку та підвищення якості професійної освіти на 2018-2022 року відбувся ІІ обласний форум професійної освіти „Освіта. Професія. Кар’єра”, у якому прийняли участь заклади професійної (професійно-технічної) освіти.

Читать далее

14 травня 2019

Поетапна атестація з професії «Пекар»

14 травня 2019 року учні групи 32 з професії «Кухар. Пекар. Офіціант» успішно склали поетапну атестацію з професії «Пекар»

Читать далее

13 травня 2019

Візит делегації з Естонії та Фінляндії

10 травня 2019 року Тернопільський центр професійно-технічної освіти у рамках міжнародної співпраці відвідала делегація освітян з Естонії та Фінляндії.

Читать далее

08 травня 2019

Умови для доступності осіб з інвалідністю

         Відповідно до листа МОН України від 05.04.2019 № 1/9-223 "Щодо забезпечення доступності закладів освіти для осіб з особливими освітніми потребами" в ДНЗ "Тернопільський ЦПТО" облаштовано пандус.

 

 

 

Читать далее

04 травня 2019

Методична комісія викладачів природничих дисциплін, ОМЗ та захисту Вітчизни

Висока професійна майстерність, багатий досвід роботи, бажання і уміння посвятити своїх учнів у найглибші таємниці хімічних явищ, чаруючим, незвіданим та неймовірно цікавим світом живої природи, захопливими дослідами та вражаючими експериментами, новими відкриттями у світі генетики та молекулярної біології, генної  інженерії – це нехитрий секрет незмінного успіху викладацької праці методичної комісії природничих дисциплін, ОМЗ та захисту Вітчизни.

Викладачі методичної комісії природничих дисциплін повсякчас намагаються привити любов до природи та всього живого, що нас оточує. Обговорюються важливі питання збереження видового різноманіття нашого краю та планети в цілому, а також шляхи покращення екологічної ситуації у світі.

Учні на заняттях основ медичних знань та ЗВ вивчають техніки надання першої домедичної допомоги потерпілим, вивчають правила поведінки в надзвичайних ситуаціях. Викладачі привчають своїх вихованців піклуватися про власне здоров’я та здоровий спосіб життя і не тільки власного, але й близьких їм людей. На уроках предмету «Захист Вітчизни  формують в учнів на уроках і в позаурочний час інтересу до військової справи, глибокого розуміння громадянського і конституційного обов’язку, готовності стати на захист Батьківщини.

Викладачі ЗВ та ОМЗ щороку проводять день цивільної оборони, де якомога реалістичніше намагаються продемонструвати учням як необхідно себе поводити при пожежах і надавати допомогу потерпілим у таких складних ситуаціях.

Проблема над якою працює методична комісія: «Підвищення успішності учнів шляхом використання особистісно - орієнтованого підходу». Наші учні щороку активно беруть участь у олімпіадах які проводяться з предметів хімія, біологія та екологія і досягають успіхів займаючи призові місця. Приймають участь у проведенні тижня «Хімії, біології, ОМЗ та ЗВ».

Щорічно проводиться тиждень природничих дисциплін протягом якого відбуваються різні заходи: вікторина з хімії та біології; конкурс проектів «Хімія і біологія очима дітей»; виховна бесіда «Екологічна культура розпочинається з тебе»; інтелектуальна гра «Вірю – не вірю» між учнями Центру.

Викладачі природничих дисциплін та ЗВ є майстрами своєї справи, досвідчені, приймають участь у роботі методичних об’єднань, є членами творчих груп та журі при проведенні ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад, постійно вдосконалюють свої знання та відкриті для всього нового.

 

 

 

Читать далее