листопада 2019

28 листопада 2019

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Сьогодні, 28 листопада 2019 року на базі ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» проходить ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії серед учнів ПТНЗ.

Всім учасникам зичимо перемоги!!!

Читать далее

Зустріч з представниками спеціальної моніторингової місії ОБСЄ

В середу, 27 листопада 2019 року в ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» завітали представники Організації з безпеки і співробітництва в Європі в Україні.

Читать далее

Засідання обласної методичної секції педагогічних працівників будівельних професій

27 листопада 2019 року в нашому закладі відбулося засідання обласної методичної секції педагогічних працівників будівельних професій на тему «Нові підходи до викладання й оцінювання навчальних досягнень учнів – необхідна складова в системі підготовки конкурентоспроможного кваліфікованого робітника та удосконалення педагогічної компетентності педагогічних працівників».

Читать далее

26 листопада 2019

Планове засідання педагогічної ради

25 листопада 2019 року в ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» відбулося планове засідання педагогічної ради.

Викладачі предметів «Захист Вітчизни» та ОМЗ Віблий Олександр Володимирович та Березюк Наталія Романівна доповідали про стан матеріально-технічного забезпечення та викладання предмета «Захист Вітчизни».

Заступник директора з НВР Шумка Лілія Василівна та голови методичних комісій з професій розповіли про організацію навчально-виробничого процесу на основі творчого підходу до реалізації Державних  стандартів, розроблених на модульно-компетентісній основі.

Підсумки діагностичних контрольних робіт по загальноосвітній підготовці у групах І курсу зробила заступник директора з НР Константинів О.М.

Про стан підготовки навчального закладу до осінньо-зимового періоду повідомив зав господарством Юркевич Ярослав Михайлович

Читать далее

25 листопада 2019

Завершився Тиждень професій «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», «Оператор поштового зв’язку. Оператор електрозв’язку. Касир(в банку)»

З 18 листопада 2019 р. по 22 листопада 2019 р. в  нашому закладі проходив Тиждень  професій «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», «Оператор поштового зв’язку. Оператор електрозв’язку. Касир(в банку)»

Читать далее

15 листопада 2019

План проведення тижня професій «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», «Оператор поштового зв’язку. Оператор електрозв’язку. Касир(в банку)»

План

 проведення тижня професій

«Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», «Оператор поштового зв’язку. Оператор електрозв’язку. Касир(в банку)»

(18 листопада — 22 листопада 2019 р.)

Понеділок

  1. Оголошення про початок тижня професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», «Оператор поштового зв’язку. Оператор  електрозв’язку. Касир (в банку)»                                                                                                                                (вестибюль І поверху)
  2. Конкурс професійної майстерності                         (1400,  кабінет №18)
  3. Конкурс «Створи листівку «Моя професія»»        (1250 , кабінет №20 )                           
  4. Гра «Економічний калейдоскоп»                              (1540 , кабінет №17)
  5. Виховна година «Пошта і сьогодення»        (в навчальних кабінетах)         
  6. Клавіатурний марафон                                                (1250 , кабінет №17 )                           
  7. Святковий сюрприз                                                                       
  8. Конкурс професійної майстерності                          (1400 , кабінет №17)
  9. Виховна година «Комп’ютерна залежність та безпека в Інтернет» 

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

(кабінет №17)

  1. Підведення підсумків тижня професії

 

Запрошуємо приймати активну участь в заходах Тижня

Читать далее

Зустріч з представником поліції

В четвер, 14 листопада 2019 року на запрошення майстрів виробничого навчання відбулася зустріч учнів груп, які навчаються на професії «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник» з дільничим представником  поліції Петренком Андрієм Володимировичем.

Читать далее

11 листопада 2019

Перемога у ХХІІІ-му обласному творчому конкурсі авторської пісні та поезії

6 листопада 2019 року у ДПТНЗ «Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму» проводився ХХІІІ-й обласний творчий конкурс авторської пісні та поезії серед учнів, студентів, працівників професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.

Читать далее

08 листопада 2019

Вітаємо переможця регіонального етапу конкурсу WORLDSKILLS UKRAINE

7 листопада 2019 року в ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» відбувся регіональний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE».

Читать далее

07 листопада 2019

Заходи, присвячені Дню української писемності та мови.

З метою сприяння утвердженню державного статусу української мови, піднесенню її престижу серед української молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу у Центрі проведено І етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Також учні та викладачі долучилися до написання ХІХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Читать далее