Методична комісія класних керівників та вихователів

 

Сьогодні педагогічний колектив Центру, поєднуючи загальнолюдські та національні підходи до виховного процесу акцентує увагу на формуванні в учнів моральних принципів, громадянської позиції, правової свідомості, естетичних смаків, трудових навиків, розвитку пізнавальних інтересів. Тому з метою досягнення належного рівня виховання у Центрі розроблено цілісну систему дій та заходів, спрямованих на розвиток творчого потенціалу колективу в цілому.

Центральну роль у процесі виховання належить керівникам навчальних груп, головним завданням яких є здійснення наукового керівництва процесом становлення особистості у колективі та через колектив. Керівники груп відповідають за те, щоб кожен вихованець, оволодіваючи професією, виявляв себе одночасно активним громадянином, умілим організатором, ідейним національним борцем. З метою вдосконалення навчально-виховної роботи, координації роботи керівників груп діє методична комісія класних керівників та вихователів, яку очолює досвідчений, вимогливий і доброзичливий педагог – Ігор Ігорович Мацишин.

У Центрі учні проводять чимало часу. Для юнаків і дівчат, що приїжджають на навчання з Тернопільської та сусідніх областей, гуртожиток Центру стає другою домівкою. Вихователі ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» створюють у ньому умови для задоволення потреб у вільному спілкуванні, занятті улюбленою справою, фізичному розвитку, корисному та змістовному відпочинку.

Вміла організація життєдіяльності учнів у гуртожитку Центру має величезний виховний потенціал. Вихователі турботливі, відповідальні, вимогливі і доброзичливі – дбають про створення домашнього затишку.