Методична комісія педагогічних працівників електромонтажної справи

Професія «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» — це професія майбутнього. Адже, електроенергія — це основне джерело життєдіяльності кожного підприємства, яке, у свою чергу, не зможе функціонувати без грамотного електрика. Світ дуже змінюється: вчора електрик допомагав проводити освітлення, сьогодні забезпечує безперебійну роботу підприємств, застосовує енергозберігаючі технології, завтра винайдуть щось нове і надсучасне…

Протягом двох десятиліть ця професія користується великою популярністю у ДНЗ «Тернопільський ЦПТО». Знання і практичні навики, набуті в нашому навчальному закладі, допомагають учням досягти успіху у майбутньому.

У ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» цієї професії навчають справжні майстри своєї справи. Очолює методичну комісію педагогічних працівників електромонтажної справи – Чотарі Атілла Золтанович.

Аттіла Золтанович – людина, педагог, яка всім своїм життям, своєю працею, відданістю справі, глибиною думок і животрепетною енергією плекає талановиту учнівську молодь.

До складу методичної комісії електромонтажної справи входять досвідчені майстри виробничого навчання, які під час своїх уроків намагаються стимулювати учнів до пошуку і творчості у виконанні завдань, для цього досить часто використовують технології проблемного навчання, такі методи і прийоми, які потребують активної розумової діяльності, та за допомогою яких формується вміння аналізувати, порівнювати, бачити проблеми, знаходити причини.

Педагоги методичної комісії постійно підвищують свій фаховий рівень. Їх високу кваліфікацію підтверджують учні, які щороку приймають активну участь в олімпіадах та конкурсах.

Тиждень професії традиційно проводиться у лютому. Програма Тижня насичена, містить різнопланові заходи: конкурс стінгазет з професії, виставка учнівських робіт з професії електромонтера, спортивні змагання з футболу серед учнів груп електромонтерів «У здоровому тілі – здоровий дух». Майбутні професіонали змагаються на конкурсі професійної майстерності з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування». Проводяться і інформаційно-просвітницькі години з професії. Традиційними вже стали зустрічі з майбутніми абітурієнтами.

Педагоги методкомісії багато працюють над зміцненням матеріально-технічної бази, ведуть активну організаторську, методичну та виховну роботу.