Методична комісія викладачів природничих дисциплін, ОМЗ та захисту Вітчизни

Висока професійна майстерність, багатий досвід роботи, бажання і уміння посвятити своїх учнів у найглибші таємниці хімічних явищ, чаруючим, незвіданим та неймовірно цікавим світом живої природи, захопливими дослідами та вражаючими експериментами, новими відкриттями у світі генетики та молекулярної біології, генної  інженерії – це нехитрий секрет незмінного успіху викладацької праці методичної комісії природничих дисциплін, ОМЗ та захисту Вітчизни.

Викладачі методичної комісії природничих дисциплін повсякчас намагаються привити любов до природи та всього живого, що нас оточує. Обговорюються важливі питання збереження видового різноманіття нашого краю та планети в цілому, а також шляхи покращення екологічної ситуації у світі.

Учні на заняттях основ медичних знань та ЗВ вивчають техніки надання першої домедичної допомоги потерпілим, вивчають правила поведінки в надзвичайних ситуаціях. Викладачі привчають своїх вихованців піклуватися про власне здоров’я та здоровий спосіб життя і не тільки власного, але й близьких їм людей. На уроках предмету «Захист Вітчизни  формують в учнів на уроках і в позаурочний час інтересу до військової справи, глибокого розуміння громадянського і конституційного обов’язку, готовності стати на захист Батьківщини.

Викладачі ЗВ та ОМЗ щороку проводять день цивільної оборони, де якомога реалістичніше намагаються продемонструвати учням як необхідно себе поводити при пожежах і надавати допомогу потерпілим у таких складних ситуаціях.

Проблема над якою працює методична комісія: «Підвищення успішності учнів шляхом використання особистісно - орієнтованого підходу». Наші учні щороку активно беруть участь у олімпіадах які проводяться з предметів хімія, біологія та екологія і досягають успіхів займаючи призові місця. Приймають участь у проведенні тижня «Хімії, біології, ОМЗ та ЗВ».

Щорічно проводиться тиждень природничих дисциплін протягом якого відбуваються різні заходи: вікторина з хімії та біології; конкурс проектів «Хімія і біологія очима дітей»; виховна бесіда «Екологічна культура розпочинається з тебе»; інтелектуальна гра «Вірю – не вірю» між учнями Центру.

Викладачі природничих дисциплін та ЗВ є майстрами своєї справи, досвідчені, приймають участь у роботі методичних об’єднань, є членами творчих груп та журі при проведенні ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад, постійно вдосконалюють свої знання та відкриті для всього нового.