• 2
  • 11
  • 1
  • 7
  • 6
  • 5
  • 3

12 квітня 2018

Ох цей авангард!

«Зачіска впливає на те, як складеться день, а в результаті і життя» - так вважає еталон жіночності Софі Лорен.

06 квітня 2018

Благодійна акція «Великодній кошик на передову»

Великдень – свято особливо шановане та величне.

29 березня 2018

Конкурс фахової майстерності. ІІ етап

29 березня 2018 року на базі нашого закладу відбувся ІІ-й етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної освіти з професії “Електрозварник ручного зварювання”, в якому взяли участь представники 11 навчальних закладів Тернопільської області.

21 березня 2018

Зустріч з представниками ВНЗ Польщі

 21 березня 2018 року в ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» для зустрічі з учнями - випускниками прийшли представники Старопольського університету в Кєльцях (Польща)

04 березня 2018

День відкритих дверей. Березень 2018

4 березня 2018 року в ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» відбувся День відкритих дверей

06 березня 2018

Звіт-концерт «Україна понад усе»

  6 березня 2018 року в актовій залі навчального закладу відбувся звіт-концерт під гаслом «Україна понад усе».

06 грудня 2017

Вітаємо з державною нагородою

 5 грудня 2017 року під час засідання Ради підтримки учасників АТО при ТОДА з нагоди свята – Міжнародного  дня волонтера, який щорічно відзначаємо 5 грудня, - відбулося нагородження волонтерів з усієї області.

Останні події

Вітаємо переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Штукатур»

8 квітня 2021р. на базі ДНЗ «Тернопільський центр ПТО» проведено ІІ етап конкурсу з професії «Штукатур». У Конкурсі прийняв участь учень групи ТУ-1, переможець І етапу конкурсу - Іван Боднар

Привітали учасників та супроводжуючих директор ДНЗ “Тернопільський центр ПТО” В.І. Цьох, в.о. директора НМЦ ПТО у Тернопільській області В. П. Дзюблюк, методист Г.І. Тремба ознайомила присутніх з умовами конкурсу, головний інженер ТОВ «Добробуд» І.О. Сабат, голова журі, ознайомив із вимогами до виконання декоративних штукатурок. Інструктаж учнів з правил охорони праці провів інженер з ОП закладу М.Т. Маліновський.

Члени журі об’єктивно оцінили роботу учнів, врахували виконання теоретичного туру (тестові завдання-до 30 балів) та практичного туру (100 балів). За результатами набраних балів та на підставі рішення оргкомітету та журі конкурсу визнано переможцем та нагороджено дипломом І ступеня Івана Боднара, учня ДНЗ «Тернопільський центр ПТО»

Іван представлятиме нашу область на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Штукатур». Бажаємо йому успіхів та натхнення!

Детальніше...
Ми в числі переможців ІІ етапу конкурсу фахової майстерності з професії “Перукар”

6 квітня 2021р.на базі ДПТНЗ “ТВПУ сфери послуг та туризму” проведено ІІ етап конкурсу з професії “Перукар”.

У Конкурсі взяла участь учениця групи 30, переможець І етапу конкурсу Боднар Марія.

Конкурс проходив у 2 тури. Під час виконання завдання теоретичного туру учасники показали свої знання з професійно- теоретичної підготовки.

Практичний тур передбачав виконання 2 кваліфікаційного класу за професією «Перукар» – сучасна зачіска на основі стилю «Ретро 60 років ХХ століття». Марія показала відмінні результати і ввійшла в трійку переможців конкурсу.

Бажаємо Марії та іншим учасникам професійного зросту та подальших перемог!!!

Детальніше...
Вітаємо переможця ІІ етапу конкурсу фахової майстерності з професії “Електрогазозварник”

6 квітня 2021р.на базі ДНЗ “Кременецький професійний ліцей” проведено ІІ етап конкурсу з професії “Електрогазозварник”, в якому прийняв участь переможець І етапу, учень групи 33 нашого закладу Володимир Кубах.Члени журі об’єктивно оцінили роботу учнів - учасників, врахували виконання теоретичного та практичного турів.За результатами набраних балів та на підставі рішення оргкомітету та журі конкурсу Кубаха Володимира, учня ДНЗ «Тернопільський центр ПТО» визнано переможцем та нагороджено дипломом і цінними подарунками від спонсорів ТОВ “ЕСАБ Україна”, ТОВ “Фроніус Україна”

Вітаємо Володимира з перемогою та бажаємо йому творчих успіхів, впевненості та відмінних успіхів у професійній майстерності.

Кубах Володимир, учень ДНЗ «Тернопільський центр ПТО»переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності, братиме участь у третьому, фінальному етапі конкурсу, який відбудеться 19-21 квітня 2021року на базі Головинського вищого професійного училища нерудних технологій Житомирської області.

Детальніше...
Підсумкові засідання атестаційної комісії ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти»

22, 23 та 24 березня 2021 року відбулися підсумкові засідання атестаційної комісії ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти». Атестацію цьогоріч проходили 11 педагогічних працівників.

Вітаємо з успішним проходженням атестації! Бажаємо усім нашим колегам, які атестуватимуться обласною атестаційною комісією, позитивного рішення.

Детальніше...
Навички для успішної кар'єри для учнів третіх курсів

У нашому закладі проводиться навчальний курс "Навички для успішної кар'єри для учнів третіх курсів". Тренерами даного навчального курсу є викладач Мацишин Ігор Ігорович та психолог Садовець Оксана Іванівна.

Під час проходження даного курсу учні мають можливість отримати опорні знання в плануванні майбутньої кар'єри та пошуку роботи.

Також під час практичних завдань учні навчаються успішно проходити співбесіду та вдало працевлаштовуватись.

Детальніше...

Пошук

<< < квітня 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Міністерство освіти і науки України   Український центр оцінювання якості освіти
Освітній портал Педпреса   Професійно-технічна освіта в Україні
 

 

 

 

Онлайн

На сайті 33 гостей та відсутні користувачі