Вітаємо переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Штукатур»

8 квітня 2021р. на базі ДНЗ «Тернопільський центр ПТО» проведено ІІ етап конкурсу з професії «Штукатур». У Конкурсі прийняв участь учень групи ТУ-1, переможець І етапу конкурсу - Іван Боднар

Привітали учасників та супроводжуючих директор ДНЗ “Тернопільський центр ПТО” В.І. Цьох, в.о. директора НМЦ ПТО у Тернопільській області В. П. Дзюблюк, методист Г.І. Тремба ознайомила присутніх з умовами конкурсу, головний інженер ТОВ «Добробуд» І.О. Сабат, голова журі, ознайомив із вимогами до виконання декоративних штукатурок. Інструктаж учнів з правил охорони праці провів інженер з ОП закладу М.Т. Маліновський.

Члени журі об’єктивно оцінили роботу учнів, врахували виконання теоретичного туру (тестові завдання-до 30 балів) та практичного туру (100 балів). За результатами набраних балів та на підставі рішення оргкомітету та журі конкурсу визнано переможцем та нагороджено дипломом І ступеня Івана Боднара, учня ДНЗ «Тернопільський центр ПТО»

Іван представлятиме нашу область на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Штукатур». Бажаємо йому успіхів та натхнення!

Детальніше...

Навички для успішної кар'єри для учнів третіх курсів

У нашому закладі проводиться навчальний курс "Навички для успішної кар'єри для учнів третіх курсів". Тренерами даного навчального курсу є викладач Мацишин Ігор Ігорович та психолог Садовець Оксана Іванівна.

Під час проходження даного курсу учні мають можливість отримати опорні знання в плануванні майбутньої кар'єри та пошуку роботи.

Також під час практичних завдань учні навчаються успішно проходити співбесіду та вдало працевлаштовуватись.

Детальніше...

Ми в числі переможців ІІ етапу конкурсу фахової майстерності з професії “Перукар”

6 квітня 2021р.на базі ДПТНЗ “ТВПУ сфери послуг та туризму” проведено ІІ етап конкурсу з професії “Перукар”.

У Конкурсі взяла участь учениця групи 30, переможець І етапу конкурсу Боднар Марія.

Конкурс проходив у 2 тури. Під час виконання завдання теоретичного туру учасники показали свої знання з професійно- теоретичної підготовки.

Практичний тур передбачав виконання 2 кваліфікаційного класу за професією «Перукар» – сучасна зачіска на основі стилю «Ретро 60 років ХХ століття». Марія показала відмінні результати і ввійшла в трійку переможців конкурсу.

Бажаємо Марії та іншим учасникам професійного зросту та подальших перемог!!!

Детальніше...

День відкритих дверей 21 березня 2021 року

Вітаємо переможця ІІ етапу конкурсу фахової майстерності з професії “Електрогазозварник”

6 квітня 2021р.на базі ДНЗ “Кременецький професійний ліцей” проведено ІІ етап конкурсу з професії “Електрогазозварник”, в якому прийняв участь переможець І етапу, учень групи 33 нашого закладу Володимир Кубах.Члени журі об’єктивно оцінили роботу учнів - учасників, врахували виконання теоретичного та практичного турів.За результатами набраних балів та на підставі рішення оргкомітету та журі конкурсу Кубаха Володимира, учня ДНЗ «Тернопільський центр ПТО» визнано переможцем та нагороджено дипломом і цінними подарунками від спонсорів ТОВ “ЕСАБ Україна”, ТОВ “Фроніус Україна”

Вітаємо Володимира з перемогою та бажаємо йому творчих успіхів, впевненості та відмінних успіхів у професійній майстерності.

Кубах Володимир, учень ДНЗ «Тернопільський центр ПТО»переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності, братиме участь у третьому, фінальному етапі конкурсу, який відбудеться 19-21 квітня 2021року на базі Головинського вищого професійного училища нерудних технологій Житомирської області.

Детальніше...

Мистецький арт-простір

Шевченківські дні тривають… Сьогодні у ДНЗ «Тернопільський центр ПТО» – відкрито мистецький арт-простір, в рамках якого можна дослідити багатогранність таланту Тараса Григоровича через призму талантів наших учнів ❤

Детальніше...

Підсумкові засідання атестаційної комісії ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти»

22, 23 та 24 березня 2021 року відбулися підсумкові засідання атестаційної комісії ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти». Атестацію цьогоріч проходили 11 педагогічних працівників.

Вітаємо з успішним проходженням атестації! Бажаємо усім нашим колегам, які атестуватимуться обласною атестаційною комісією, позитивного рішення.

Детальніше...

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ТАРАСЕ!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ТАРАСЕ!

9 березня вся Україна святкує день народження великого Кобзаря.

Терас Шевченко – всесвітньо відомий поет, художник, політичний діяч, національний пророк.

 У кожного народу є талановиті митці-поети, письменники. Саме вони прославляють свою країну, звеличують її  серед інших націй світу. Тарас Григорович Шевченко зробив неоціненний вклад у духовну скарбницю людства.

Без його імені не можна уявити нашої літератури, нашої культури, нашої країни. Його творчість невмируща. Життя Кобзаря можна вважати справжнім подвигом у мистецтві, бо він віддав усі свої сили, щоб врятувати український народ, українську культуру та відкрив перед ними шлях у майбутнє. З плином часу все більше переконуєшся, що поезії нашого Кобзаря — то одкровення, які він висловив на адресу минулих, сучасних і прийдешніх поколінь українців.

Тарас Шевченко — це вічний вогонь, що ніколи не згасне в серцях народу. Творчість  Шевченка — це святиня, якою дорожить і гордиться  український народ. Ми, нащадки, будемо завжди берегти у своєму серці той вогник любові до Вітчизни, який запалив поет своїми безсмертними творами.

 

ЗАХОДИ ТИЖНЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

ПРИУРОЧЕНІ ШЕВЧЕНКІВСЬКИМ ДНЯМ

Ну що б, здавалося, слова…

Слова та голос – більш нічого.

А серце б’ється – ожива ,

Як їх почує..

Вівторок

09.03.2021

  Відеопрезентація «У вінок Кобзареві»

 Книжкова вистака «Живи у віках Шевченкова доле»

  Відеореліз «Нам треба голосу Тараса»

Середа

10.03.2021

 Меседж-інтерактив «Шевченковими стежками»

                                                              Четвер

11.03.2021

  Читацька арт-платформа  «Голос Кобзаря».

                                                    П’ятниця

                                                           12.03.2021

  Виховна година: «Літературно-драматична музична композиція «Тополя»».

Детальніше...