Середа 28 вересня 2022

Методкомісія педагогічних працівників слюсарної, електрозварювальної та автомобільної справи

Донедавна автомобіль вважався предметом розкоші, а тепер – це перша необхідність і у приватному господарстві, і на виробництві. Швидкий розвиток автомобілебудування, використання автомобілів у всіх галузях вимагає освічених та озброєних сучасними знаннями фахівців.

Враховуючи вимоги часу, престиж і популярність цієї професії, гостру необхідність у фахівцях автомобільної справи, ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» готує кваліфікованих робітників з цього напряму.

Навчаючись цієї професії, учні оволодівають знаннями і навиками з конструкції, ремонту, технічного обслуговування автомобілів. Організація навчального процесу також передбачає паралельне навчання для отримання прав водія категорії «В».

Навчають учнів правильному водінню легковими та вантажними автомобілями в будь-яких дорожніх і погодних умовах. Неодноразове повторення складних вправ під професійним керівництвом досвідчених інструкторів, під час регулярних занять з початківцями-водіями, дозволяє виробити та вдосконалити необхідні елементи водіння.

Члени методичної комісії створюють всі умови, щоб навчання цієї професій було якісним, а здобуті знання – міцними  та ґрунтовними.

Викладачі та майстри виробничого навчання методичної комісії – молоді, дієві, ініціативні.

На засіданнях методичної комісії розглядаються актуальні для галузі питання, велика увага приділяється питанню якості проведення уроків як загальнопрофесійної та професійно-теоретичної підготовок, так і покращення якості уроків виробничого навчання.

Тиждень професії традиційно проводиться у кінці жовтня, він приурочується до Дня автомобіліста. Програма Тижня насичена, містить різнопланові заходи: конкурс стінгазет з професії, змагання з міні-футболу між учнями груп автослюсарних професій, конкурси професійної майстерності  з професії «Автослюсар», з практичного водіння, з професії «Електрозварник ручного зварювання», з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів». Традиційними вже стали і зустрічі з правоохоронцями, заходи з безпеки дорожнього руху, візитні картки з професій, екскурсії в ТНТУ ім. І. Пулюя.

Очолює методичну комісію педагогічних працівників напряму слюсарної, електрозварювальної  та автомобільної справи – Меліков Павло Іванович.

За участь в обласному огляді- майданчиків для навчання з початкового керування транспортними засобами ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» у грудні 2018 року нагороджено дипломом першого ступеня.

Велика увага приділяється доукомплектуванню навчальних приміщень, розробляються комп’ютерні презентації.

 

 

 

 

<< < червня 2014 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 26 27 28 29
30            

Онлайн

На сайті 7 гостей та відсутні користувачі