Методична комісія педагогічних працівників будівельних та столярних професій

 Голова методкомісії – Бучинська Галина Василівна

В дану методкомісію входить 9 чоловік.

Проблема, над якою працює методкомісія: «Підвищення якості навчально-виховного процесу з метою формування успішної особистості учня шляхом використання нових сучасних виробничих та інноваційних технологій на уроках професійно-теоретичної та практичної підготовки будівельних та столярних професій»

На засіданнях 2014-2015 н.р заплановані доповіді «Удосконалення змісту і структури уроків теоретичного навчання» (Бучинська Г.В.), «Вклад держави в розвиток будівельної галузі» (Камінська О.М.), «Культура виробництва, як одна з важливих якостей сучасного працівника» (Зеленюк М.П.), реферат «Сучасні механізми для оштукатурення поверхонь» (Зеленюк М.П.), підготовлено 3 методрозробки

У день святого Миколая учні групи №16 професії «Штукатур. Лицювальник-плиточник. Маляр» разом із своїм класним керівником Бучинською Галиною Василівною представили історію народження Ісуса Христа. Хлопці прекрасно інсценізували Різдвяне дійство, всім бажали мирного неба, народження Ісуса у серцях, благополуччя та достатку, на завершення дзвінко лунала колядка «Нова радість стала».

До дня Святого Миколая проводили акцію «Скринька Святого Миколая»

Проведено три позаурочних заходи на тему «Презентація сучасних будівельних матеріалів»

Тиждень професій будівельного напряму запланований на ІІ семестр

В планах проведення творчо-ерудованого проекту «Мій дім – моя фортеця».

 

 

 

 

<< < червня 2014 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 26 27 28 29
30            

Онлайн

На сайті 42 гостей та відсутні користувачі