Середа 28 вересня 2022

Методкомісія педагогічних працівників будівельних професій

Будівельник – одна із найважливіших і найпрекрасніших професій на землі. Праця будівельника – вічна. Без неї не обходилося жодне суспільство впродовж усієї історії розвитку людства. Саме від цих спеціалістів нині залежить, чи ставатимуть наші міста і села привабливішими.

Будівельник залишає після себе будинок – немов пам’ятник. Це сама мирна, благородна і почесна професія. На будівництві працюють робітники багатьох професій: муляри, штукатури, маляри, лицювальники–плиточники та інші.

Педагогічні працівники методичної комісії будівельної справи вкладають у роботу свою душу, ставляться до учнів відкрито, доброзичливо. Адже знають, що лише таку людину, такого викладача і майстра в/н учні полюблять, зрозуміють і під його керівництвом намагатимуться виконати всі завдання. Належна теоретична та практична підготовки дають можливість випускникам з успіхом виконувати функції кваліфікованого робітника.

Голова методкомісії Кислюк Марія Йосипівна – людина високої професійної майстерності, невичерпної енергії, свій творчий доробок та величезний досвід передає учням та молодим педагогам.

Навчання цієї професії невідривно пов’язане з практичною діяльністю. Велику допомогу у підготовці висококваліфікованих робітників надають майстри виробничого навчання, які є справжніми професіоналами своєї справи.

Майстри виробничого навчання професії компетентні педагоги, які вміло формують професійні вміння, навички та любов до будівельної справи у випускників. Сьогодні ми гордимося учнями, які були і є активними учасниками  та призерами конкурсів професійної майстерності.

Заходи Тижня професій будівельного напрямку спрямовані на створення умов для реалізації творчих здібностей учнів, на активізацію та розвиток пізнавального інтересу до професії. Протягом тижня проводяться різноманітні заходи: презентації професії, показові уроки, майстер-класи з опорядження поверхонь декоративними штукатурками ТМ Церезіт, інформаційно-просвітницькі виховні години. Окрім того, протягом Тижня учні приймають участь у конкурсах професійної майстерності з професій, що сприяють розвитку виробничої культури та логічного, аналітичного та просторового мислення, формують в них практичні навички застосування знань, які вони здобувають на уроках  теоретичної підготовки.

Відомо, що будівельна справа – одна з найнадійніших, а той, хто обере собі цю професію – аж ніяк не прогадає. Бо попит на таких фахівців буде завжди, тож без роботи сидіти не доведеться, як і без шматка хліба. Необхідно стати майстром своєї справи та не боятися нічого нового. Тоді не так важливо буде, що будувати: фортецю для феодала, модернізований котедж чи щось надсучасне і надгігантське. Головне, – що твоя робота приносить величезну користь, її помічають, вона стає не просто частиною міста, а й цілою історією. А вона, до речі, має здатність повторюватися. Так що не за горами нові піраміди, висячі сади Семіраміди, величні храми та Ейфелеві вежі…

<< < червня 2014 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 26 27 28 29
30            

Онлайн

На сайті 47 гостей та відсутні користувачі