Середа 28 вересня 2022

Методична комісія викладачів математичних дисциплін та інформаційних технологій

Методична комісія викладачів математичних дисциплін та інформаційних технологійвключає 6працьовитих та творчих викладачів. Вони не тільки навчають вихованців, а, насамперед, вчать їх трудитися, не бути байдужими до всього, що відбувається навколо, розуміти глибинну красу власної людської гідності.

Усі викладачі методичної комісії вміло застосовують на уроках інноваційні технології навчання. Це і комп’ютерні технології, і метод проектів, і робота в групах, і уроки-семінари, і дидактичні ігри на уроках, і уроки-змагання.

Викладачі природничо-математичних дисциплін – це подвижники, невсипущі та енергійні організатори позаурочних заходів: «Слабка ланка», математичні шоу «Люблю математику», «Математична еврика», «Вчені фізики – Нобелівські лауреати», «Досягнення українських фізиків на службі людині», «Нові астрономічні відкриття».

На засіданнях методичної комісії розглядаються актуальні для сьогодення питання, а саме: формування інформаційної компетентності учнів на уроках інформатики; використання міжпредметних зв’язків у системі викладання предметів фізико-математичного циклу; використання інтерактивних технологій навчання на уроках фізики; шляхи підвищення рівнів навчальних досягнень учнів на уроках фізики, математики та інформатики.

Щорічно проводиться тиждень математики, фізики та інформатики. Заходи якого спрямовуються на створення умов для реалізації творчих здібностей учнів, на активізацію та розвиток пізнавального інтересу до математики, фізики та інформатики.

Протягом тижня проведено різноманітні заходи: фізичну та математичну вікторини, конкурсиматематичних листівок, інформаційнихребусів, переглянуто учнівські презентації на тему «Комп’ютери майбутнього.

Проведення тижня математики, фізики та інформатики сприяли розвитку математичної культури та грамотності учнів, логічного, аналітичного та просторового мислення, підвищенню інтелектуального рівня, формували в них практичні навички застосування знань, які вони здобули на урокахта дав змогу провести цікаве, змістовне і корисне дозвілля.

Відповідно до підсумків обласного огляду-конкурсу навчальних кабінетівматематики закладів професійної (професійно-технічної) освіти кабінет ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» – завідувач Батюк Олег Зіновійович – нагороджено дипломом ІІІ ступеня управління освіти і науки облдержадміністрації.

 

 

 

 

<< < червня 2014 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 26 27 28 29
30            

Онлайн

На сайті 24 гостей та відсутні користувачі