Середа 28 вересня 2022

Методична комісія викладачів суспільних дисциплін

Щоб ступати крок за кроком у майбутнє рідного народу, треба, найперше, бути знавцем минувшини, розуміти її вагу на сучасному етапі розвитку суспільства.

Формуванню в учнів історичного мислення, світогляду, набуттю навичок історичного аналізу, вихованню високого рівня культури, громадянської відповідальності, національної гідності, патріотизму, прищепленню глибокої зацікавленості духовною скарбницею українського народу, вихованню правової культури сприяють заняття та виховні заходи, що проводяться викладачами методичної комісії предметів суспільного циклу.

 

 

 

На засіданнях методичної комісії розглядаються актуальні питання сьогодення, а саме вдосконалення інноваційних технологій при вивченні дисциплін суспільного циклу; формування навчально-методичного процесу спрямованого на розвиток особистості учня, та досягнення ним якісного освітнього рівня; постійно працюють над створенням умов для свідомої орієнтації учнів у сучасному світі, суспільстві, формуванню в них відповідальної соціальної та громадянської позиції, підвищення рівня духовної культури учнів, культури спілкування й діяльності для сприяння їх соціалізації, активному включенню в соціально-політичне та економічне життя суспільства, свідомому вибору та підготовці до майбутньої професійної діяльності.Самовіддана праця викладачів суспільних дисциплін завжди дає добрий ужинок, збагачує розум, честь, совість молодого покоління. Вимогливість викладача до учнів поєднується з гуманним, демократичним ставленням до кожного. Таке виконання своїх професійних обов’язків забезпечує високу результативність та якість роботи. Кожного року учні Центру успішно виступають на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, завойовуючи призові місця.

Щорічно викладачі суспільних дисциплін проводять Тиждень суспільних дисциплін та правових знань в рамках якого проведено виставку літератури на юридичну тематику: «Справедливість і благо є закон законів», інформаційних матеріалів із географії на тему: «Найвідоміші географічні куточки світу»; організовано відеопрезентації «Конституційний процес в Україні», «Найвідоміші картини світу»; виховну годину: «Християнські традиції. До чого приводить порушення Божого Закону»; години спілкування: «Особливості юридичної відповідальності неповнолітніх згідно чинного українського законодавства», «Трудові права учня, який проходить виробничу практику»; організовано відвідування учнями Тернопільського обласного краєзнавчого музею та Тернопільського історико-меморіального музею політичних в’язнів.

 

 

<< < червня 2014 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 26 27 28 29
30            

Онлайн

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі