Методична комісія викладачів фізичної культури та здоров'я, захисту Вітчизни, охорони праці

В дану методкомісію входить 10 чоловік.

Проблема, над якою працює методкомісія: «Організація творчого пошуку та виявлення нових педагогічних ідей з метою підвищення ефективності навчання і виховання.»

На засіданнях 2014-2015 н.р заплановані питання: - «Викладання дисципліни «Основи охорони праці» із застосуванням сучасних інформаційних технологій» (Яремчук І.М.), - «Використання елементів тактичної підготовки в спортивних іграх із метою розвитку інтелектуальних здібностей» (Лисиканич О.І.), - «Тактико-технічні дії гравців при зонному і персональному захисті у баскетболі» (Павлович В.Т.), «Хвороби серцево-судинної системи» (Безкоровайна Г.П.), «Сучасні види спорту» (Фігурська Н.В.)

На уроках  викладачі проводять пошукову роботу, яка спрямована не тільки на формування рухових умінь і навичок, але й на збереження та зміцнення здоров’я учнів. Розробка роздаткового матеріалу до уроків основи здоров’я людини, цивільний захист навчального закладу. Обговорення роботи гуртка «Юний стрілець»

На першість Центру були проведені змагання з настільного тенісу, шахів, легка атлетика, футбол, волейбол юнаки.

Гарні результати показали і на обласних змаганнях: І місце юнаки на змаганнях  з настільного тенісу, 2 місце дівчата  - з настільного тенісу, 1 місце юнаки – на змаганнях з шахмат; учениця групи 32 Бай Юлія посіла 2 особисте місце на змаганнях з настільного тенісу, учень групи ТУ2 Більчук Віктор посів 1 особисте місце на змаганнях з шахів, Шандурський Назар (група  ТУ-5)  посів 3 особисте місце на змаганнях з настільного тенісу, Точицька Ольга (група 30) посіла 2 особисте місце на змаганнях з настільного тенісу.

19 листопада 2014 року в спортзалах ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» та ВПУ №4 відбулися обласні змагання з настільного тенісу, в яких взяли участь 18 команд юнаків і 18 команд дівчат. Учні нашого закладу Шандурський Назар (група  ТУ-5), Романів Сергій ( група ТУ-4) стали чемпіонами області серед юнаків. Не залишились без нагород і наші дівчата: срібні медалі здобула команда в складі Бай Юлії (група №32) та Точицької Ольги (група 30).

Не відстають від учнів і працівники. У турнірі з міні-футболу на кубок "Святого Миколая" серед працівників професійно-технічних закладів області команда нашого Центру стала переможцем турніру, педпрацівники нагороджені перехідним кубком і грамотами.

16 по 30 вересня 2014 року проводяться змагання з нагоди Олімпійського тижня.    В рамках тижня викладачами фізичної культури заплановано змагання з легкої атлетики (стадіон «Текстильник»), конкурс стінгазет, змагання з шахів та настільного тенісу, перегляд фільму на фізкультурно-оздоровчу тематику. З 22 по 29 вересня проходила першість Центру з футболу серед учнів першого курсу.