Методична комісія класних керівників та вихователів

 Голова методкомісії – Мацишин Ігор Ігорович

В дану методкомісію входить 26 чоловік.

Проблема, над якою працює методкомісія: «Формування в дітей та молоді національної самосвідомості»

На засіданнях в І семестрі 2014-2015 н.р. розглядалися питання: експрес – інформація про нові надходження літератури та публікації з проблем виховання у періодичній пресі та фахових виданнях (бібліотекар); «Розвиток громадської активності учня» (Джупінас Г.Т.); «Педагогічна майстерність класного керівника» (Мицько Б.М.); «Шляхи удосконалення національного виховання учнівської молоді» (Цьох А.В.); «Педагогічна тактовність та етика класного керівника» (Пашковська З.Р.); «Протидія негативного впливу ЗМІ на особистість молодої людини» (Носко О.О.); «Впровадження у виховний процес традицій українського народу» (Степник З.М.)

Підготовлено 12 методичних розробок.

В І семестрі проведено ряд виховних заходів: «Збережи у серці доброту», конкурсна програма «Козацькі розваги», вікторина «Що ти знаєш про СНІД», зустріч учнів з бійцем батальйону «Донбас» Миколою Озерняном, практикум «Вчимося колядувати та щедрувати», вечорниці «А у нас на Андрія», просвітницькі години.

На першому засіданні голова методичної комісії Мацишин І.І погодив графік засідань, визначив пріоритетні напрями роботи класних керівників та вихователів, наголосив на формування патріотизму в процесі проведення виховних годин. Практичний психолог Б.М. Мицько в ході засідання запропонувала керівникам груп та вихователям провести тестування серед учнівських колективів, з метою глибшого пізнання особистості кожного вихованця. Під час засідання визначили терміни підготовки та здачі методичних розробок та портфоліо класних керівників.

В грудні 2014 року в читальній залі Центру відбувся бібліотечний урок на тему: «Тайна мистецького слова Марії Матіос», який проводила бібліотекар, викладач Степник Наталія Володимирівна.

 

 

 

 

<< < червня 2014 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 26 27 28 29
30            

Онлайн

На сайті 12 гостей та відсутні користувачі