Методична комісія педагогічних працівників поштового та електрозв’язку

 Голова методкомісії – Герасименко Ніна Олександрівна

В дану методкомісію входить 6 чоловік.

Проблема, над якою працює методкомісія: «Розробка та систематизування дидактико-методичного та теоретичного матеріалу для проведення уроків теоретичного та виробничого навчання відповідно до Державних стандартів підготовки кваліфікованих робітників з професій «Оператор поштового зв’язку», «Касир (в банку)»»

На засіданнях в І семестрі 2014-2015 н.р.   розглядалися питання, які виникають при систематизації уроків з предметів «Поштовий зв’язок», «Технологія касових операцій», «Обладнання відділень поштового зв’язку», проходженні учнями практики та їх подальше працевлаштування, теми дипломних робіт., робота з учнями, що мають низький рівень знань, використання інноваційних технологій та особливості проведення практичних занять у групах молодших спеціалістів, методична розробка «Розвиток громадської активності учнів» (Джупінас Г.Т.)

З 1 по 5 грудня 2014 році проходив Тиждень професії «Оператор поштового зв’язку. Оператор електрозв’язку. Касир (в банку)», приурочений до Дня працівників радіо, телебачення і зв’язку: лінійка, вручення листоношам листівок; марафон «Напиши лист підтримки захиснику Вітчизни»; конкурс професійної майстерності серед учнів групи№30 з професії «Оператор поштового зв’язку. Оператор електрозв’язку. Касир (в банку)»; розважальний конкурс серед студентів з груп «Оператор поштового зв’язку»; мультимедійна презентація професії; виховний захід «Лист до солдата»; підведення підсумків тижня професії.

 

 

 

<< < червня 2014 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 26 27 28 29
30            

Онлайн

На сайті 96 гостей та відсутні користувачі