Середа 28 вересня 2022

Методкомісія педагогічних працівників поштового,електрозв’язку та економічних дисциплін

Сучасний зв'язок – складний механізм, що функціонує в системі соціально-економічного комплексу держави – є однією з найважливіших галузей народного господарства України. Високоякісна робота зв’язку має величезне значення для розвитку країни, зміцнення її економічної і оборонної здатності державного апарату, всебічного задоволення культурно-побутових запитів населення.

Підприємства зв’язку та філії банку потребують висококваліфікованих робітників. Оператори повинні уміло та високоякісно надавати послуги зв’язку та банку, бути освіченими та обізнаними в технологіях, вільно володіти українською мовою, досконало володіти комп’ютерною та офісною технікою.

Для забезпечення галузі зв’язку та філій банку кваліфікованими кадрами ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» у 2002 році розпочав підготовку кваліфікованих робітників з професій «Оператор поштового зв’язку. Оператор електрозв’язку. Касир (в банку)». На даний час на підприємствах зв’язку Тернопільщини працюють близько 300 випускників нашого закладу.

Людмила Василівна Гонта – голова методичної комісії – надає постійну методичну допомогу викладачам та майстрам виробничого навчання для проведення занять і у створенні комплексу методичного забезпечення професії.

Найбільшим пріоритетом педагогів методичної комісії є вдосконалення фахового рівня, вивчення питань з вибору найкращих прийомів і методів навчання. Викладачі та майстри виробничого навчання постійно підвищують свій фаховий рівень, ними проводиться велика методична робота.

Для полегшення навчання учнів викладачі та майстри виробничого навчання постійно вдосконалюють методичну базу, розробляють та видають посібники та робочі зошити.

Майстри виробничого навчання – цілеспрямовані і наполегливі в роботі, на високому професійному рівні доносять знання до учнів. Вони вміло використовують проблемні ситуації, спонукають учнів до самостійних пошуків, творчо організовують роботу. Майстри виробничого навчання вважають, що запорукою успіху у підготовці майбутніх фахівців пошти та зв’язку є активне застосування найновіших виробничих технологій на уроках виробничого навчання. На їхню думку, на уроках необхідно створювати умови для розвитку учнів, їх самореалізації та самоствердження – саме на цьому базуються інноваційні технології навчання.

Програма Тижня професії передбачає демонстрацію відеоматеріалів по темі, виховні години, конкурс професійної майстерності з професій, проведення навчально-пізнавальних заходів, конкурсів «Моя вітальна листівка», «Конкурс ребусів»

Методична комісія педагогічних працівників поштового та електрозв’язку використовує різні шляхи організації процесу навчання. Насамперед, це посилення цілеспрямованості і мотивації навчання (спрямованість його на формування в учнів професійних знань і вмінь), поглиблення інформаційної ємкості змісту професійного навчання (за допомогою використання міжпредметних зв’язків, опорних конспектів, комплексно-методичного забезпечення професії), застосування творчого підходу до навчання, активних методів і форм.

 

<< < червня 2014 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 26 27 28 29
30            

Онлайн

На сайті 39 гостей та відсутні користувачі