• Статті
  Кількість статей:
  17
 • Головна
  Кількість статей:
  1
 • Про заклад
  Кількість статей:
  5
  • Методична робота

    МЕТОДИЧНА РОБОТА ЦЕНТРУ

   Престиж навчального закладу великою мірою залежить від педагогічних кадрів, їх майстерності, професіоналізму та творчого підходу до повсякденної роботи. Провідну роль у підвищенні педагогічної вправності відіграє методична робота, яка проводиться у нашому закладі систематично та цілеспрямовано через колективну та індивідуальну діяльність педагогів.

   Центром методичної роботи навчального закладу є методичний кабінет, який забезпечує оптимальні умови для організації навчального процесу та реалізації завдань якісної підготовки фахівців. При методичному кабінеті працює методична служба.

   Методична служба ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» постійно поповнює базу матеріалів з атестації викладачів, розробляє методичні рекомендації щодо удосконалення організації навчального процесу, організовує щорічні виставки методичних напрацювань педагогів. Методисти ретельно збирають все нове, цінне і цікаве для професійного росту кожного педагога Центру. Пріоритетним для методичної служби Центру було і є надання допомоги педагогічним працівникам для забезпечення виконання тих завдань, які стоять перед навчальним закладом в цілому та з кожним педагогом зокрема.

   З метою зростання фахової майстерності викладачів, творчого вирішення педагогічних завдань і проблем Центру організовано роботу 12 методичних комісій, які допомагають педагогам удосконалювати форми і методи навчання і виховання учнів. Діяльність методичних комісій безпосередньо впливає на підвищення якості навчання і виховання учнів, ефективність застосування сучасних форм і методів навчання; професійний ріст і методичну майстерність педагогічних працівників; впровадження досягнень педагогічної науки і передового досвіду в навчально-виховний процес.

   Таким чином, головним змістом роботи методичних комісій є удосконалення змісту, організації і методики теоретичного і виробничого навчання з метою здійснення органічного зв’язку загальноосвітньої і професійної підготовки учнів Центру.

   Педагогічний колектив спрямовує свою роботу на створення належних умов для якісного засвоєння учнями навчального матеріалу, для розвитку здібностей і формування особистості. Викладачам, вихователям та майстрам виробничого навчання притаманні високий професіоналізм, постійний новаторський пошук, фантазія і творчість.

   Детальніше

   Методичні комісії

   Школа "Молодого викладача"

   Школа "Молодого майстра"

   Кабінет психолога

    

    

   Кількість статей:
   4
  • Професії

   Сьогодні у Тернопільському центрі професійно – технічної освіти здобувають професію 708 учнів.

   Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник

   Професія «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник» зараз на піку моди. Вона дуже популярна і актуальна. У ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» - віднедавна можна здобути цю престижну професію. Модерна матеріально-технічна база професії «Перукар (перукар-модельєр).Манікюрник» сприяє ефективному навчанню.

   Детальніше

   Кухар. Пекар. Офіціант

    Професія кухар - це спеціаліст кулінарної справи, що має ґрунтовні знання та навички у приготуванні традиційних, сучасних страв, страв української кухні, обізнаний у сучасних методах організації праці, має навики роботи на сучасному обладнанні підприємств громадського харчування.
   Детальніше

   Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

    Професія «Електромонтер» — це професія майбутнього. Адже, електроенергія — це основне джерело життєдіяльності кожного підприємства, яке, у свою чергу, не зможе функціонувати без грамотного електрика. Світ дуже змінюється: вчора електрик допомагав проводити освітлення, сьогодні забезпечує безперебійну роботу підприємств, застосовує енергозберігаючі технології, завтра винайдуть щось нове і надсучасне… Знання і практичні навики набуті в нашому навчальному закладі допоможуть вам досягти успіху у майбутньому.
   Детальніше

   Кравець. Закрійник

    Ремесло кравця одне з найдавніших ремесел , котрі опанувала людина. Спочатку одяг був дуже простим і пошивався вручну, з часом крій ускладнювався, та і потреба в різноманітному, красивому вбранні збільшувалась і виробництво його поволі почало набирати масових об’ємів.
   Детальніше

   Слюсар з ремонту автомобілів. Водій автотранспортних засобів категорії "В"

    У нас ви вивчите правила дорожнього руху України, основи керування автомобілем та безпеку дорожнього руху, а також навчитеся основам медичного забезпечення, безпеки дорожнього руху, тобто в разі необхідності зможете надати першу долікарську медичну допомогу.
   Детальніше

   Слюсар з ремонту автомобілів. Електрозварник ручного зварювання

    Зварювальник - професія відповідальна, майже віртуозна, від якості роботи якого залежить багато чого - довговічність та стійкість будівельних конструкцій, робота і термін служби різної техніки. Зварювальні роботи застосовуються в багатьох галузях промисловості.Зварювальники трудяться на будмайданчиках, створюючи конструкції та системи різних комунікацій, в промисловості, де застосовують свій досвід і навички в машинобудуванні, суднобудуванні і в інших областях, таких як, енергетика, нафтопереробна промисловість, сільське господарство.
   Детальніше

   Штукатур. Лицювальник–плиточник. Маляр

    Професія штукатура, як і майже всі будівельні професії, є досить давньою. Серед оздоблювальних робіт штукатурні на будівництві займають чи не найважливіше місце. За даними археологічних досліджень ще 5 тисяч років тому в будівництві широко використовувалась гіпсова штукатурка, що в перекладі з італійської мови означає "оздоблення, спорядження". Свою назву професія штукатура отримала від основного матеріалу, з яким доводиться мати справу будівельнику.
   Детальніше

   Столяр будівельний. Паркетник

    Жодна будова не може обійтись без столяра. Від його уміння, професійних навиків, естетичного смаку залежить вигляд будинку чи приміщення. Столяр – багатопрофільна професія. Він може виконувати роботу скляра; при виготовленні меблів працюють столяри-мебльовики; ремонт та виготовлення високохудожніх виробів із дерева виконують червонодеревники та реставратори. У столярній справі приховані величезні можливості для винахідництва.
   Детальніше

   Оператор поштового зв'язку. Оператор електрозв'язку. Касир (в банку)


    Сучасний зв'язок – складний механізм, що функціонує в системі соціально-економічного комплексу держави - є однією з найважливіших галузей народного господарства України. Високоякісна робота зв’язку має величезне значення для розвитку країни, змінення її економічної і оборонної здатності державного апарату, всебічного задоволення культурно-побутових запитів населення.
   Детальніше

   Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення

    Комп’ютер стає невід’ємною частиною нашого життя. Розваги, робота, а також спілкування з усім світом за допомогою Інтернету – це не повний перелік можливостей, які дає комп’ютер людині для її розвитку.
   Детальніше

   Конторський (офісний) службовець (бухгалтерія). Оператор комп'ютерного набору

    Комп’ютер стає невід’ємною частиною нашого життя. Розваги, робота, а також спілкування з усім світом за допомогою Інтернету – це не повний перелік можливостей, які дає комп’ютер людині для її розвитку.
   Детальніше

   Слюсар з ремонту автомобілів. Оператор заправних станцій. Водій автотранспортних засобів категорії "В", "С"

    Автомобілі забезпечують життєдіяльність міст і сіл нашої країни: перевозять продукти, промислові товари, людей. Дуже багато транспорту в приватному користуванні.
   Детальніше

   Муляр. Штукатур. Маляр

    Професія штукатура, як і майже всі будівельні професії, є досить давньою. Серед оздоблювальних робіт штукатурні на будівництві займають чи не найважливіше місце. За даними археологічних досліджень ще 5 тисяч років тому в будівництві широко використовувалась гіпсова штукатурка, що в перекладі з італійської мови означає "оздоблення, спорядження". Свою назву професія штукатура отримала від основного матеріалу, з яким доводиться мати справу будівельнику.
   Детальніше

   Охоронник. Водій автотранспортних засобів категорії "В"

    Сьогодні професія «Охоронник» стала однією з актуальних на ринку праці. Варто лише звернути увагу, скільки навколо нас нових супермаркетів, банків, підприємств, представництв відомих світових виробників і торгових компаній, де потрібна організація системи пропускного режиму і охорони матеріальних цінностей, щоб зрозуміти, яке значення мають ці фахівці для суспільства.
   Детальніше

   Монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій. Бетоняр. Електрозварник ручного зварювання

    Монтажник виконує монтаж будівель, споруд з готових залізобетонних елементів. Монтажникам притаманні фізична сила і витривалість, відчуття рівноваги, відсутність страху висоти, просторова уява, емоційний спокій.
   Детальніше

   Машиніст крана (кранівник)

    Керує кранами вантажопідємністью 5-100 т під час виконання робіт середньої складності та транспортування різних вантажів. Без великих вантажопідйомних машин неможливим був би прогрес у сучасному суспільстві, а особливо у будівництві. А без людей, що ними керують, не працювали б і самі машини. Машиніст крану – це людина, що керує роботою підйомного крану. У народі таких спеціалістів називають кранівниками. Машиністи крана поділяються по спеціалізації в залежності від типу самої машини.
   Детальніше
    

   Після закінчення професійного навчання випускники з професії "Оператор поштового зв'язку. Оператор електрозв'язку. Касир (в банку)" та "Кравець. Закрійник" мають змогу продовжувати навчання і здобути кваліфікаційний рівень. "молодший спеціаліст" відповідно за спеціальністю "Організація та експлуатація поштового зв'язку" та "Моделювання та конструювання промислових виробів".

    

   Кількість статей:
   15
 • Життя Центру
  Кількість статей:
  4
 • Абітурієнту
  Кількість статей:
  8
 • Навчання
  Кількість статей:
  7
  • Фотогалерея
   Кількість статей:
   1
  • uncategorised
   Кількість статей:
   10
  • Виховання
   Кількість статей:
   5
  • ЗНО

   ЗНО 2019

   Кількість статей:
   9