Вітаємо переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Штукатур»

8 квітня 2021р. на базі ДНЗ «Тернопільський центр ПТО» проведено ІІ етап конкурсу з професії «Штукатур». У Конкурсі прийняв участь учень групи ТУ-1, переможець І етапу конкурсу - Іван Боднар

Привітали учасників та супроводжуючих директор ДНЗ “Тернопільський центр ПТО” В.І. Цьох, в.о. директора НМЦ ПТО у Тернопільській області В. П. Дзюблюк, методист Г.І. Тремба ознайомила присутніх з умовами конкурсу, головний інженер ТОВ «Добробуд» І.О. Сабат, голова журі, ознайомив із вимогами до виконання декоративних штукатурок. Інструктаж учнів з правил охорони праці провів інженер з ОП закладу М.Т. Маліновський.

Члени журі об’єктивно оцінили роботу учнів, врахували виконання теоретичного туру (тестові завдання-до 30 балів) та практичного туру (100 балів). За результатами набраних балів та на підставі рішення оргкомітету та журі конкурсу визнано переможцем та нагороджено дипломом І ступеня Івана Боднара, учня ДНЗ «Тернопільський центр ПТО»

Іван представлятиме нашу область на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Штукатур». Бажаємо йому успіхів та натхнення!

Детальніше...

Ми в числі переможців ІІ етапу конкурсу фахової майстерності з професії “Перукар”

6 квітня 2021р.на базі ДПТНЗ “ТВПУ сфери послуг та туризму” проведено ІІ етап конкурсу з професії “Перукар”.

У Конкурсі взяла участь учениця групи 30, переможець І етапу конкурсу Боднар Марія.

Конкурс проходив у 2 тури. Під час виконання завдання теоретичного туру учасники показали свої знання з професійно- теоретичної підготовки.

Практичний тур передбачав виконання 2 кваліфікаційного класу за професією «Перукар» – сучасна зачіска на основі стилю «Ретро 60 років ХХ століття». Марія показала відмінні результати і ввійшла в трійку переможців конкурсу.

Бажаємо Марії та іншим учасникам професійного зросту та подальших перемог!!!

Детальніше...

Вітаємо переможця ІІ етапу конкурсу фахової майстерності з професії “Електрогазозварник”

6 квітня 2021р.на базі ДНЗ “Кременецький професійний ліцей” проведено ІІ етап конкурсу з професії “Електрогазозварник”, в якому прийняв участь переможець І етапу, учень групи 33 нашого закладу Володимир Кубах.Члени журі об’єктивно оцінили роботу учнів - учасників, врахували виконання теоретичного та практичного турів.За результатами набраних балів та на підставі рішення оргкомітету та журі конкурсу Кубаха Володимира, учня ДНЗ «Тернопільський центр ПТО» визнано переможцем та нагороджено дипломом і цінними подарунками від спонсорів ТОВ “ЕСАБ Україна”, ТОВ “Фроніус Україна”

Вітаємо Володимира з перемогою та бажаємо йому творчих успіхів, впевненості та відмінних успіхів у професійній майстерності.

Кубах Володимир, учень ДНЗ «Тернопільський центр ПТО»переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності, братиме участь у третьому, фінальному етапі конкурсу, який відбудеться 19-21 квітня 2021року на базі Головинського вищого професійного училища нерудних технологій Житомирської області.

Детальніше...

Підсумкові засідання атестаційної комісії ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти»

22, 23 та 24 березня 2021 року відбулися підсумкові засідання атестаційної комісії ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти». Атестацію цьогоріч проходили 11 педагогічних працівників.

Вітаємо з успішним проходженням атестації! Бажаємо усім нашим колегам, які атестуватимуться обласною атестаційною комісією, позитивного рішення.

Детальніше...

Навички для успішної кар'єри для учнів третіх курсів

У нашому закладі проводиться навчальний курс "Навички для успішної кар'єри для учнів третіх курсів". Тренерами даного навчального курсу є викладач Мацишин Ігор Ігорович та психолог Садовець Оксана Іванівна.

Під час проходження даного курсу учні мають можливість отримати опорні знання в плануванні майбутньої кар'єри та пошуку роботи.

Також під час практичних завдань учні навчаються успішно проходити співбесіду та вдало працевлаштовуватись.

Детальніше...

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 44 гостей та відсутні користувачі