Першовереснева лінійка у ДНЗ «Тернопільський Центр ПТО»

Рідний, рідна, рідне – корінь роду і народу. Рідна мама і рідний тато, рідна земля і рідна Україна, рідна мова , рідна школа … і рідний професійно-освітній навчальний заклад…

Святі слова тримають нас на світі і вчать любові до берегів, між якими з віків у віки тече ріка нашого народу, нашої нації, нашої України!

Саме в таку єдину дружну родину зібралися учні та педагоги ДНЗ «Тернопільський Центр ПТО» на урочисту першовересневу лінійку. Директор Центру В.І. Цьох привітав присутніх, до першокурсників звернувся з повчальним словом, наголосив, щоб наполегливо навчалися, були добрими і чуйними, щиросердечними, уміли розділити чужий біль, підтримували у нелегку хвилину, берегли Україну, а викладачам любові до учнів та творчого натхнення у праці. В рамках урочистої лінійки виступили з привітаннями начальник управління професійної освіти, науки та фінансово-економічного забезпечення Цьомик І.П. та директор Тернопільської дирекції УДППЗ «Укрпошта». Вже доброю традицією ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» є кожну справу починати з молитви. Отець Іван звершив молитву на благословення у роботі та навчанні  у новому навчальному році та освятив ново зведену капличку Матері Божої, Покровительки нашого навчального закладу та стелу Героям України.

Всі присутні вшанували пам'ять загиблих борців хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальної дошки. По завершенні урочистої частини всі поспішили на перший урок.

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі