Час збирати плоди

    Кожна справа зроблена з любов’ю та щирістю серця – вінчається успіхом. Яскравим свідченням цього є сад у ДНЗ «Тернопільський ЦПТО».

    Не минуло 4 роки від його закладання, а вже збираємо щедрі плоди. І не дивно, адже його садили вихованці, педагоги та директор Центру, в рамках акції «Озеленення та покращення благоустрою». В народі кажуть: «сад не дасть врожаю, як добре не подбає садівник». Кожен садівник нашого саду вкладав все тепло і турботу в маленькі саджанці, які з кожним роком все більше міцніють і плодоносять.

   

    Осінь…це хуртовина різнобарвних айстр, це золота круговерть опалого листя, це вогниста краса калини і шипшини, це барвистий калейдоскоп свят. Одним із цих свят є – День працівників освіти. І цей день для педагогів нашого навчального закладу був особливий. Для них звучали щирі слова вдячності, задушевні пісні, прудкий танок, акторська гра учнів, але апогеєм свята було привітання господаря Центру Володимира Ігоровича Цьоха та пригощання кожного педагога і вихованця запашними яблуками із саду навчального закладу. Сама природа привітала і віддячили кожному вчителю в день свята.

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 120 гостей та відсутні користувачі