Виховна година про вплив шкідливих звичок на життя і здоров’я людини

   29 жовтня 2014 року у актовій залі закладу відбулась зустріч голови громадської організації «Твереза Тернопільщина» Володимира Демковича, Андрія Сігізмундовича Зарусінського - лікаря-методиста Комунальної установи Тернопільської обласної ради «Центр Здоров’я»

 та лікаря-нарколога комунальної установи «Тернопільський обласний наркологічний диспансер» Володимира Богдановича Сов’яка з учнями нашого закладу на виховній годині про вплив шкідливих звичок на життя і здоров’я людини, з метою переусвідомлення відношення учнів до шкідливих звичок для формування здорового молодого покоління.

    Нажаль, сьогодні в Україні ми спостерігаємо складну демографічну ситуацію, коли смертність значно перевищує народжуваність і внаслідок цього ми маємо неухильне зменшення населення України.
В основному на продовження тривалості життя людини впливає її спосіб життя, а саме здоровий спосіб життя.
    Однак, Україна посідає одне з перших місць по вживанню алкоголю (15л) на особу і дуже поширене тютюнопаління, як серед юнаків так і серед дівчат, що є загрозою і призводить до виродження української нації.
    Це спричинило рядом факторів. Серед них – це доступність і агресивна реклама алкогольних напоїв, а особливо пива. Яка в основному впливає на психіку молодих людей, формуючи неправильні уявлення про цінності, успіх, дружбу, традиції і спорт. Зрозуміло, що це призводить до неадекватної поведінки молодих осіб і спричиняє перші прояви алкоголізму.

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 80 гостей та відсутні користувачі