Спільне засідання обласних методсекцій фізики, астрономії та математики

28 жовтня 2014 року в  нашому Центрі відбулось спільне засідання обласних методичних секцій викладачів фізики, астрономії та викладачів математики у формі практичного семінару на тему «Нововведення сучасної методики навчання».

Проводили семінар керівники секцій: методисти НМЦ ПТО у Тернопільській області Депутат Надія Степанівна та Романюк Марія Богданівна. Ознайомившись з методикою проведення бінарних та інтегрованих уроків, всі присутні були запрошені на бінарний урок з фізики та алгебри і початків аналізу на тему «Гармонічні коливання. Рівняння гармонічних коливань. Математичний та пружинний маятники», який проводили викладачі Батюк Олег Зіновійович та Шалайда Наталія Володимирівна. Багато цікавого можна було почерпнути з уроку: методику проведення інтерактивної вправи «Мікрофон», проектної технології, використання мультимедійної системи, формування мотивації та рефлексії, міжпредметні зв’язки.

Після спільного обговорення уроку, педагогічні працівники розійшлися для роботи в секціях, де розглядалися питання організаційно-методичного забезпечення, особливостей викладання фізики та математики у цьому навчальному році, огляд навчальної та методичної літератури з предмету. Викладач Батюк Олег Зіновійович розповів про враження від поїдки в Литву та особливості викладання математики у професійно-технічних закладах Литви.

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 111 гостей та відсутні користувачі