«Тиждень професії» автослюсарної справи, приурочений до «Дня автомобіліста»

     З 27 жовтня 2014р. по 31 жовтня 2014р. в ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» проходив «Тиждень професії» автослюсарної справи, приурочений до «Дня автомобіліста».

    В рамках тижня випущені стіннівки «День автомобіліста», в актовій залі проведено захід з безпеки дорожнього руху, зустріч з представником обласної ДАІ, представлено візитну картку професії «Автослюсар», виставку.

    Схвальну оцінку усіх присутніх одержали конкурси професійної майстерності. Оскільки дана методкомісія об’єднує кілька інтегрованих професій, то і конкурси були практично щодня. Урок продемонстрував уміння викладача здійснювати компетентнісний підхід до навчання учнів, застосовувати сучасні методи навчання. В понеділок, 27.10 відбувся конкурс по слюсарній справі «Умілі руки». Конкурс складався з двох турів: теоретичного та практичного.

    Теоретичний тур передбачав перевірку теоретичних знань з основних предметів професійно-теоретичної підготовки і складався з двох частин: тестової і теоретичної. Практична робота включала в себе виготовлення двох елементів – кутника та вушка. За сумарною кількістю балів по трьох завданнях переможцями конкурсу стали:

І місце - учень групи 22 Винник Віталій;

ІІ місце - учень групи 33 Смерека Степан;

ІІІ місце – учень групи 33 Біленький Мирон.

   У вівторок, 28.10 відбувся конкурс професійної майстерності з професії «Електрозварник ручного зварювання». Конкурс складався з 2 турів (теоретичного і практичного) і, оскільки дана професія у нас є новою, проводився вперше. Учні показали достатній рівень підготовки при розв’язанні як тестових завдань, так і при виконанні стикових і кутових швів. При оцінюванні робіт журі звертало увагу на відсутності на шві флюсу та непровару.

   За сумарною кількістю балів по двох завданнях переможцями конкурсу стали:

І місце - учень групи 34 Слодзік Павло

ІІ місце - учень групи 34 Сокіл Петро;

ІІІ місце – учень групи 13 Турковський Василь.

   Велику зацікавленість у учнів та працівників закладу викликав конкурс професійної майстерності з практичного водіння, який проводився у середу, 29.10. Під керівництвом досвідчених інструкторів учні на майданчику виконували всі завдання, які є необхідними для водія автотранспортних засобів категорії «В».

Переможцями визнано:

І місце - учні групи 33 Григорів Володимир та Дяків Владислав

ІІ місце - учень групи 33 Смерека Степан та учень групи ТУ-5 Мелещак Василь;

ІІІ місце – учень групи 33 Бруч Олександр та учень групи ТУ-5 Войціховський Антон.

    У четвер, 30.10 відбувся конкурс професійної майстерності з професії «Слюсар з ремонту автомобілів». Конкурсанти продемонстрували ґрунтовні знання з професії, виконуючи тестові, теоретичні, практичні завдання та завдання по вимірюванні розмірів.

   Практичний тур відповідав вимогам слюсаря з ремонту автомобілів IV кваліфікаційного розряду і передбачав виконання наступних завдань:

- Проведення розбирально – складальних робіт трьох елементів: двигуна, коробки перемикання швидкостей та заднього ведучого моста автомобіля ;

- Завдання на вимірювання розмірів деталей.

   Під час оцінювання практичного туру враховувався зовнішній вигляд учасника, організація робочого місця в процесі роботи, майстерність, творчий підхід, точність та якість під час виконання завдання. За підсумками конкурсу переможцями стали:

І місце - учень групи 22 Ляпандра Віталій

ІІ місце - учень групи 33 Гринюк Василь;

ІІІ місце – учень групи 22 Омелюта Валерій

Не обійшлося, звичайно, і без спортивних змагань з міні-футболу, де переможцями визнано: За підсумками конкурсу переможцями стали:

І місце - учні групи 33;

ІІ місце - учні групи 22;

ІІІ місце – учні групи 13

 

 

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 27 гостей та відсутні користувачі