Підсумки тижня професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».

            З 24 листопада по 28 листопада 2014 року в ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» проходив тиждень професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».

Тиждень пройшов цікаво, насичено.

            Протягом тижня можна було зробити професійне фото в фотостудії «Ексклюзив» та придбати цікаві дрібнички чи магніти в крамничці «Наші доробки». Тут можна було придбати ручку, розклад, календар чи магніт з логотипом нашого закладу.

            Ознайомитись з біографіями видатних постатей можна було на виставці «Великі українці». Побачити напрацювання учнів можна було під час демонстрації учнівських презентацій. Майбутні працівники показали себе справжніми фахівцями під час надання консультацій з приводу модернізації, купівлі комп’ютерної техніки, установлення програмного забезпечення.

            Серйозні проблеми сьогодення розглядалися на виховних годинах: у середу - «Як заощаджувати гроші», а у п’ятницю - «Діагноз: гаджет-залежність».

            Серед учнів груп професії проходив брейн – ринг, на якому І місце зайняла команда групи ТУ – 1, ІІ місце - команда групи №10, ІІІ місце - команда групи №20.

            У конкурсі професійної майстерності майбутні фахівці комп’ютерної техніки продемонстрували знання теоретичних основ роботи, виконуючи тестові завдання на комп’ютері та продемонстрували практичні навички роботи з програмним забезпеченням ПК.

            За сумарною кількістю балів по двох завданнях переможцями конкурсу стали:

Серед учнів 10 групи:

І місце – Козак Роман;

ІІ місце – Бурмака Назар та Покора Ліля;

ІІІ місце – Квашнін Дмитро.

Серед учнів 20 групи:

І місце – Дідик Вікторія та Ромашенко Віола;

ІІ місце – Лук’янець Людмила;

Серед учнів групи ТУ - 1:

І місце – Кріль Сергій;

ІІ місце – Дідух Надія;

ІІІ місце – Возняк Богдан.

Всі переможці нагороджені грамотами та пам’ятними подарунками.

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 78 гостей та відсутні користувачі