Герої поруч…

     У час війни найбільше усвідомлюєш ціну свободи та безпеки, щастя та здоров’я, прагнеш понад усе зберегти гідність сина своєї землі.

    Тоді вболіваєш не за власні інтереси та амбіції, а за націю, яка народжується у важких потугах – серед грізного і невпинного свисту куль та їдкого реву вибухів снарядів. Віримо, вона народиться і житиме у серці кожного українця.

    У складний для України час, серед крові і дикунства її сини мужньо виборюють право жити на своїй землі. На цій не легкій сторожі українським бійцям доводиться відчути всі смаки війни,починаючи від польової кухні, «тепла» окопів, полин втрати побратимів до важких нещадних поранень.

    Не зважаючи на сотні кілометрів, які віддаляють нас від епіцентру воєнних дій, ми розуміємо, що це і наша війна. Там на передовій наші батьки, сини, брати, друзі, вихованці, близькі нам люди. У лавах хоробрих бійців був і військовослужбовець 51-механізованої бригади, наш земляк, житель села Настасів – Олег Пиндус - в минулому учень ДНЗ «Тернопільський ЦПТО», де здобув професію «Слюсар з ремонту електроустаткування (автомобілів)». Юнак був поранений під Новокатеринівкою. Педагогічний колектив Центру знову долучається до збору коштів на лікування молодого захисника, адже це наш святий обов’язок.

   Щиро дякуємо за мужність Олегу, що своїми грудьми закрив нас від ворога. Бажаємо швидкого одужання! Слава Україні! Героям слава!

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 22 гостей та відсутні користувачі