Тиждень професії «Оператор поштового зв’язку. Оператор електрозв’язку. Касир (в банку)».

     У ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» відбувся тиждень професії «Оператор поштового зв’язку. Оператор електрозв’язку. Касир (в банку)».

   Під час тижня викладачами та майстрами даної професії було проведено ряд заходів, тематика яких пов’язана із соціально-політичною ситуацією в Україні. Відбувся марафон «Напиши лист підтримки захиснику Вітчизни». Серед учнів групи №30 проведено конкурс професійної майстерності.

   Розважальний конкурс проведений між студентами даної професії засвідчив про– різнобічність талантів вихованців, які вміло і дотепно жартують, милозвучно співають, декламують поезію. «Лист до солдата» - тема виховного заходу – проведеного в рамках тижня. Ніхто не залишився байдужим, в актовій залі панувала напружена тиша збоку глядачів, яка пекучою сльозою проривалась на очах, а в серці млосний щем нагадав про молодих героїв-захисників, які кладуть своє життя на вівтар України.

   Під час проведення підсумків учні-активісти були нагородженні грамотами. Переможці конкурсу професійної майстерності з професії:

І місце – Бабій Лілія;

ІІ місце – Крива Тетяна, Петрук Ірина;

ІІІ місце – Бадзай Марія.

 

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 25 гостей та відсутні користувачі