Ви у пам’яті нашій завжди!

       Наша молитва лине в Небеса!
      Стоїмо перед Богом на колінах:
     «Дай, Отче, миру, спокою в серцях,
     Тебе благає щиро Україна!»

    Україна – країна з багатою історією, сторінки якої написані кров’ю та сльозами. Окремою,кривавою сторінкою сучасності є події річної давності – масові розстріли українців на Майдані Незалежності. Завдяки великій любові, аж до самопожертви, українців повалили режим, а сьогодні проливають кров за східні кордони нашої держави.

    Сьогодні у ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» відбулася лінійка вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні. Директор Центру В.І. Цьох наголосив, що дух українців незламний, оскільки наш народ протягом століть мордували, палили і різали, нищили і гноїли в концтаборах, морили голодом і розстрілювали державність, втоптували в землю і забороняли мову, сьогодні в лещатах брехні, страху та зброї  тримають наших братів і сестер у Донецьку та Луганську, але, віримо, українці встоять.

 

   Героїв Небесної Сотні вшанували хвилиною мовчання та заупокійною молитвою біля стели зведеної в їх пам'ять. Всі учні та педагогічний колектив біля каплички Покровительки Центру молилися розарій, благаючи у Богородиці заступництва та мирного неба. Протягом дня у вестибюлі навчального закладу демонструють фільми присвячені героям Небесної Сотні та подіям на Майдані.

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 115 гостей та відсутні користувачі