Відбувся тиждень будівельних професій

   Будівельна справа - одна з найнадійніших, а той, хто обере собі цю професію - аж ніяк не прогадає.

   Бо попит на таких фахівців буде завжди, тож без роботи сидіти не доведеться, як і без шматка хліба. Головне, - дійсно стати майстром своєї справи та не боятися нічого нового. Тоді не так важливо буде, що будувати: фортецю для феодала, модернізований котедж чи щось надсучасне і надгігантське.

    Головне, - що твоя робота приносить величезну користь, її помічають, вона стає не просто частиною міста, а й цілою історією. А вона, до речі, має здатність повторюватися. Так що не за горами нові піраміди, висячі сади Семіраміди, храми та Ейфелеві вежі…

   З 23 лютого по 27 лютого у ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» проходив предметний тиждень професій будівельного спрямування за темою: «Моя професія – найкраща». В рамках тижня відбулись заходи, де учні цих професій продемонстрували свої теоретичні знання та практичні навички набуті протягом навчання. У понеділок учні під керівництвом викладача спецдисциплін з професії Бучинської Г.В. та майстрів виробничого навчання проведено конкурс-презентацію тематичних стіннівок «Моя професія – будівельник». Конкурс професійної майстерності серед плиточників другого курсу та перегляд відеофільму «Будинки до і після» відбулися у вівторок.

   У середу в групах будівельних професій проведено виховну годину на тему: «Моя професія від витоків до сучасності». На великих перервах проведено учнями ІІ курсу майстер-клас по нанесенню рідких шпалер на поверхню та продемонстровано відеофільм «Наші будні». Ще один конкурс професійної майстерності серед малярів третього курсу – відбувся у четвер. Бучинська Г.В. провела відкритий захід «Мій дім – моя фортеця». У п’ятницю відбувся конкурс професійної майстерності по нанесенню декоративної штукатурки серед майстрів виробничого навчання. Під час підбиття підсумків спільної творчої роботи, нагороджено переможців конкурсів.

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 126 гостей та відсутні користувачі