Атестація педагогічних працівників

 Питання розвитку професійної компетентності викладачів сьогодні набуває особливого значення.

Фахова досконалість вимагає вищого рівня педагогічної майстерності, яка могла б забезпечити ефективність та результативність. Важливу роль у вирішенні цієї проблеми відіграє атестація педагогів, яка є чудовим рушієм для постійного розвитку їхньої професійної компетентності.

Атестаційна пора – випробування для кожного від викладача до директора. У ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» з 23 березня по 26 березня 2015 відбулись засідання атестаційної комісії. Педагоги, які атестувались презентували напрацювання своєї педагогічної діяльності у формі портфоліо.

Атестаційна комісія узагальнила результати вивчення роботи кожного атестуючого та прослухала їх творчі звіти, прийшла до такого висновку, що педагогічні працівники, які підлягають атестації – знаючі, здібні, ініціативні і творчі педагоги, мають відповідну науково-теоретичну підготовку, володіють ефективними методами організації навчально-виховного процесу, багато працюють над методичним забезпеченням кожного уроку, виховного заходу, використовують сучасні педагогічні технології, охоче діляться своїми здобутками з колегами по роботі, мають високу загальну культуру, користуються повагою серед працівників та учнів.та прийняла рішення шляхом таємного голосування. Більшістю голосів «за» атестовано всіх педагогічних працівників.

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 20 гостей та відсутні користувачі