Tиждень професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»

    З 30 березня по 3 квітня 2015 року в ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» проходив тиждень професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

    Розпочався тиждень традиційно з конкурсу стінгазет та виставки учнівських робіт з професії.

   У вівторок на великих перервах у вестибюлі до уваги всіх бажаючим було представлено мультимедійну презентацію професії електромонтера. неабияку зацікавленість у всіх учнів викликав майстер – клас «Електрохімічна обробка металу», який їм провів молодий майстер виробничого навчання Репета Володимир Григорович. Кожен бажаючий міг сам зробити собі медальйон з довільним написом під керівництвом наставника. А ті, хто не має художніх навичок, міг замовити собі медальйон, намалювавши його ескіз або вибравши з запропонованих зразків. Після уроків команди учнів груп професії взяли участь у спортивних змаганнях з міні-футболу. Перемогу одержали учні групи 37, ІІ місце отримали учні групи ТУ-3, ІІІ місце – учні групи 15.

   У середу захоплення присутніх викликала виставка - продаж екзотичних тварин «Наші улюбленці», на якій кожен учень і працівник Центру міг сфотографуватися чи просто доторкнутися до таких  незвичних і, на перший погляд, «страшних» тварин,  як ігуана, змії, ящірки, павуки, скорпіони, черепахи, пітони, екзотичні таракани. Учні задавали безліч запитань, на які давали цікаві і ґрунтовні відповіді викладач професійно-теоретичної підготовки Чотарі Аттіла Золтанович та інші учасники. З сучасними енергозберігаючими технологіями в електроенергетиці можна було познайомитися під час тематичної інформаційно-просвітницької години, яку провела в актовій залі майстер  в/н  Грицик О.З.

  У четвер найсильніші учні груп професії взяли участь у конкурсі професійної майстерності з професії, на якому показали знання як теоретичних основ, так і практичні навички роботи з електромонтажним обладнанням. Компетентне журі, крім того, звертали увагу і на дотримання правил з охорони праці, і на чистоту робочого місця, і на акуратність виконання завдання. Переконливу перемогу отримали учень  групи23 Гудим Андрій та учень групи ТУ-3 Пацула Мирослав, ІІ місце розділили учень групи 37 Крисько Максим та учень групи ТУ-3 Татарин Петро, ІІІ місце розділили учень групи 37 Процик Максим та учень групи 15   Головацький Андрій.

Всі зароблені кошти будуть направлені на допомогу бійцям, які перебувають в зоні АТО.

 

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 72 гостей та відсутні користувачі