Пам’ятаємо, перемагаємо!

    Минає 70 років відколи прогриміли останні залпи на честь Перемоги.

Саме зараз, ми преклоняємося перед ратним подвигом солдатів нашої Батьківщини. Низький уклін і вдячність усім, що винесли на своїх плечах тяготи і позбавлення військового часу, пересилюючи біль, кров і смерть, підняли країну з руїн. Мільйонами людських життів заплатив наш народ за позбавлення світу від нациської чуми. У багатьох сім'ях жива гірка пам'ять про війну, про близьких, таких, що не повернулися з її кривавих полів. Наші співвітчизники пройшли суворе випробування на міцність, мужність, на здатність зберегти в собі гідність і кращі людські якості, усім своїм життям показавши, яким має бути покоління Переможців.

У ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» відбулися тематичні заходи вшанування пам’яті звитяги українського народу у визвольній боротьбі, його внесок у перемогу Антигітлерівської коаліції.

Класними керівниками проведено інформаційно-просвітницькі години приурочені: Дню пам’яті і примирення; 70-ти річчю Перемоги над нацизмом у Європі у Другій світовій війні.

Викладач предметів суспільного циклу Цьох А.В. в актовій залі Центру провів кінолекторії «Тернопіль у вогні», «Погляд на минуле, сьогодення і майбутнє Тернополя».

Інтелект-шоу «Коли ми пам’ятаємо – ми переможці» - проведено викладачами суспільних дисциплін Кравчишин О.І. та Князь Г.М. – актуалізували знання учнів з історії.

В бібліотеці навчального закладу діють тематичні виставки фотоматеріалів та літератури: "До 70-річчя визволення України", "Шлях до Перемоги. Хроніка подій","Велика Вітчизняна війна в художній літературі".

На перервах учні ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» мали можливість переглянути уривки з історичних фільмів оборони українських міст в період Другої світової війни у вестибюлі Центру.

Ознайомитись із музейними експонатами, що висвітлюють героїчні подвиги воїнів, документами, які розповідають про окупацію Тернополя та "фабрику смерті" вихованці Центру могли під час екскурсій до Тернопільського історико-меморіального музею політичних в'язнів, Тернопільського обласного краєзнавчого музею та архіву.

Весь учнівський та інженерно-педагогічний колектив Центру розпочав нову традицію вшанування пам’яті солдатів, які пролили свою кров по різні сторони барикад - 8 та 9 травня в європейському дусі пам’яті та примирення у форматі загальноучилищної лінійки.

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі