Благодійний фестиваль-ярмарка «Сало, то є сила»

     Побутує думка, що українці та сало – речі нероздільні. Сало не просто продукт харчування – це своєрідна реліквія та невід’ємна складова української культури.

Важко уявити собі український стіл без сала.

   14 травня у Тернополі відбувся благодійний фестиваль-ярмарок «Сало, то є сила». Студенти та учні навчальних закладів Тернопільщини    представили широкий спектр страв із сала, аби зібрати кошти на медикаменти для бійців АТО.

Учні та педагоги ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» професії «Кухар. Пекар. Офіціант» прийняли активну участь у благодійному дійстві та  достойно представили навчальний заклад. Представники Центру  здивували всіх оригінальними стравами: яблуками, фаршированими салом («Райські яблука»), сало в шоколаді та полуницями («Десерт гурмана»), смачними ролами із сала («Крученики козацькі»), шашликом, бутербродами («Чотири пори року»), сало з овочами («Вагон щастя») та іншими. Господині Центру радо ділилися рецептами кулінарних шедеврів та секретами їх приготування.

Незважаючи на погодні умови, благодійний фестиваль-ярмарок відбувся. Учні ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» зібрали 271 гривню і передали кошти на лікування героїв, які боронять Східні кордони України.

Учні, майстри в/н та викладачі професії «Кухар. Пекар. Офіціант» отримали сертифікат за участь у благодійному фестивалі ярмарку та унікальну книгу  з рецептами сала «Сало, то є сила» - Ольги Чайки – ініціатора фестивалю.

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 37 гостей та відсутні користувачі