Майстри виробничого навчання Центру – переможці конкурсу методичних розробок

     Нещодавно Львівським науково-практичним центром інституту професійно-технічної освіти Національної академії наук організовано та проведено Регіональний конкурс методичних розробок  «Навчально-методичне забезпечення предметів професійної підготовки з використанням ІКТ».

      Методичні розробки майстрів виробничого навчання з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» Диченко О.М. та Мацишин Н.М. підготовані на високому рівні та відзначені дипломами.

   Дипломом за І місце у номінації «Використання електронних ресурсів на уроках професійно-практичного курсу»  - нагороджена Диченко О.М.

   Дипломом за ІІ місце у номінації «Використання електронних ресурсів на уроках професійно-практичного курсу» - нагороджена Мацишин Н.М.

    Як професіонали своєї справи, Ольга Михайлівна та Наталія Михайлівна – постійно дбають про підвищення фахового рівня, їхні уроки – це постійний пошук шляхів удосконалення навчально-виховного процесу. Педагоги радо діляться власним досвідом та творчими надбаннями.

    Весь педагогічний колектив гордиться творчими досягненнями Ольги Михайлівни та Наталії Михайлівни. Нехай завжди, Вас, супроводжує удача, розуміння і підтримка колег, батьків та учнів; міцного здоров’я, щастя і творчої наснаги.

 

 

 

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті один гість та відсутні користувачі