Засідання педагогічної ради

    26 травня 2015 року в актовій залі Центру відбулося планове засідання педагогічної ради, яке розпочав директор навчального закладу Цьох В.І.

   Володимир Ігорович вручив дипломом за І місце у номінації «Використання електронних ресурсів на уроках професійно-практичного курсу» - майтру виробничого навчання Диченко О.М. та дипломом за ІІ місце у номінації «Використання електронних ресурсів на уроках професійно-практичного курсу» - майстру виробничого навчання Мацишин Н.М. Сертифікат за участь у благодійному фестивалі ярмарку отримала методична комісія професії «Кухар. Пекар. Офіціант». Володимир Ігорович подякував всьому  педагогічному колективу за сумлінну працю протягом навчального року.

Інженер з ОП Яблунівська А.С. прозвітувала про стан охорони праці під час уроків виробничого навчання та виробничої практики. Шумка Л.В. – заступник директора з НВР – доповіла про виконання рішень педагогічних рад, директивних та нормативних документів, які надійшли у 2014- 2015 н.р. Методистами Центру – Полиняк О.В. та Богач О.В був представлений детальний звіт про роботу методичних комісій у супроводі портфоліо. Звіт про проходження учнями Центру виробничої практики та про виробничу діяльність розповів старший майстер Петрунів П.Г.

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 60 гостей та відсутні користувачі