Засідання колегії департаменту освіти і науки на базі Центру

   25 червня 2015 року на базі ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» відбулося розширене засідання колегії департаменту освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації.

   Для участі в колегії запрошені начальники відділів освіти райдержадміністрацій, управління освіти і науки Тернопільської, управління освіти Чортківської міських рад, керівники місцевих методичних установ, Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Т.Шевченка, Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. О. Барвінського, директори професійно-технічних, інтернатних, позашкільних навчальних закладів.

 

 

 

 

     Розпочалися заходи із подячного молебню учасників колегії та інженерно-педагогічного колективу Центру біля каплички Матері Божої за успішно проведений навчальний рік. Всі присутні дякували Всевишньому за благословення у праці. Отець Іван Козій – настоятель храму Івана Богослова – звернувся з повчальним словом. Священик наголосив кожному освітянину про особливу відповідальність за виховання учнівської молоді.

   Спільною молитвою освітяни та учнівський колектив Центру вшанували полеглих героїв за краще майбуття України, а директори Центру та департаменту освіти і науки поклали квіти до стели Героям Небесної Сотні.

   Гості Центру також мали можливість побувати на урочистому відкритті та освяченні новозбудованого спортивного майданчика. Тепер учні Центру будуть зміцнювати здоров’я, займаючись спортом на сучасному літньому спортивному майданчику. Директор ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» В.І. Цьох звернувся з подячними словами до всіх хто спричинився до будівництва спортивної споруди, зокрема, спонсорів, меценатів, керівника фізичного виховання Центру, майстрів виробничого навчання. Директор департаменту освіти і науки Л.Л. Крупа подякував Директору Центру та педагогічному колективу за невтомну працю, блискучі ідеї, які спільними зусиллями втілюються.

   Любомир Левкович та Володимир Ігорович урочисто перетяли стрічку. Учні Центру прийняли подарунок від директора департаменту освіти і науки – футбольні м’ячі.

   По завершенні церемонії відкриття та освячення майданчик одразу ж випробували юні спортсмени: тут відбувся футбольний поєдинок між збірними командами господарів поля та ПТНЗ міста.

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 90 гостей та відсутні користувачі