Свято радості і смутку

    30 червня 2015 року у ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» відбулося свято Останнього дзвоника. Розпочалися урочистості із засідання педагогічної ради – останньої в цьому навчальному році.

    Під час засідання керівники груп звітували про підсумки роботи та перевід учнів на наступні курси.
Після засідання педагогічної ради всі дружньою училищною родиною зібралися на подвір’ї Центру, щоб святкувати і радість наближення канікул, і зробленого за рік, і гордість за досягнуті успіхи, і сум від розставання випускників з навчальним закладом.
     Для наших любих випускників – це свято радісне і сумне, бо для них востаннє продзвенів дзвінок і покликав у незвідані далі.
     Розпочалася урочиста лінійка із винесення державної символіки та звучання Державного гімну .

 
    З привітальним словом до випускників звернувся директор Центру В.І. Цьох. Володимир Ігорович – попросив всіх присутніх вшанувати хвилиною мовчання пам'ять полеглих героїв України. Директор навчального закладу побажав всім випускникам добра, світлого майбутнього, успіхів у подальшому навчанні та працевлаштуванні. Заступник директора ТД УДППЗ «Укрпошта» Маліновський М.Т. відзначив високий професіоналізм випускників ДНЗ «Тернопільський ЦПТО». Отець Іван – настоятель храму Святого Івана Богослова – звернувся із напутнім словом до всіх учнів. Спільну подячну молитву знесли педагоги та учні за успішне завершення навчального року.
     Останній дзвінок – це свято училищного урожаю, адже за рік вихованці Центру мають багато досягнень. Ними були підкорені вершини у різноманітних конкурсах, олімпіадах, змаганнях. Грамотами нагородженні учасники художньої самодіяльності, переможці олімпіад і конкурсів, спортсмени Центру. Учням за успішне закінчення тренінгу «Декоративне опорядження фасадів з використанням матеріалів ТМ Ceresit та технологій компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)» заввідділом НПБЦ Запорожаном І. Г. вручено сертифікати.

    Шумка Л. В. – заступник директора з НВР – зачитала наказ Про закінчення навчання.
    За високі досягнення у навчанні учениця групи №30 з професії «Оператор поштового зв’язку. Оператора електрозв’язку. Касир (в банку)» Бабій Лілія Василівна нагороджена золотою медаллю.
     Не стримала сліз випускниця Мудра Христина, яка крім, відмінних результатів у навчанні зачарувала всіх своїм прекрасним голосом та віртуозною грою на скрипці.

    Голова батьківського комітету Вовк Наталія Олександрівна звернулася з подячними словами до педагогів Центру, а випускникам побажала успіхів та здоров’я.
     Слова подяки викладачам, майстрам в/н та адміністрації Центру линули від випускників – Мудрої Христини та Жак Крістіни.
     Завершилися урочистості вальсом випускників на подвір’ї навчального закладу.

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 76 гостей та відсутні користувачі