Відбулися збори трудового колективу

26 серпня 2015 року в актовій залі ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» відбулися загальні збори трудового колективу.

З метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності у навчальному  закладі, що базується на принципах взаємоповаги та позитивної мотивації в рамках зборів трудового колективу відбувся звіт директора  В.І. Цьоха про фінансово-господарську діяльність Центру за 2014-2015 навчальний рік.

Звіт директора Центру охопив основні напрями діяльності, які спрямовані на створення у навчальному закладі належних умов для забезпечення рівного доступу для здобуття якісної освіти. Володимир Ігорович звітував про: персональний внесок у підвищення рівня організації навчально-виховного процесу у Центрі; заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази навчального закладу; залучення додаткових джерел фінансування навчального закладу та їх раціональне використання; соціальний захист, збереження  та зміцнення здоров’я учнів та педагогічних працівників; співпрацю з громадськими організаціями та батьківським комітетом.

Результати роботи В.І. Цьоха оцінили шляхом відкритого голосування – «задовільно».

Голова трудового колективу О.З. Батюк ознайомив всіх присутніх із  листом Про реалізацію проекту «З Луганщиною разом!». Трудовий колектив ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» погодився на співпрацю у реалізації піднятих питань цього проекту.

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 116 гостей та відсутні користувачі