Місто професій

   20 вересня учні та педагогічні працівники нашого закладу взяли активну участь у профорієнтаційному заході «Місто професій», мета якого – надати можливість кожній дитині спробувати себе у різних професіях, щоб потім визначитися, ким стати у майбутньому.

    На свято завітала дружина Президента України – Марина Порошенко. Вона підходила до кожної палатки із різноманітними професіями та спостерігала як хлопчики і дівчатка стараються знайти себе в тій чи іншій роботі. Рятувальник, міліціонер, фотограф, педагог, танцівник, хімік, диспетчер таксі, флорист, модель, кухар, журналіст, хірург та інші професії – можна було опанувати в парку Шевченка.

   Наші учні з професії «Кухар. Пекар. Офіціант» проводили майстер-класи з складання серветок, карвінгу, прикрашання тортів. Майбутні кравці-закрійники навчали юних тернополян робити квіти з стрічок та китиці до вишиванок. Багато бажаючих спробувати свої сили було і біля стенду, де показували послідовність нанесення декоративної штукатурки та фарбування поверхонь.

   За словами Дружини Президента, завдяки «Місту професій» діти зможуть навчитися цінувати працю, знати ціну заробленим грошам та з повагою ставитися до людей інших професій.

   Звертаючись до юних тернополян, Марина Порошенко зазначила: «Ви – діти не лише своїх батьків, ви - діти України! І вам працювати задля її процвітання і визнання в усьому світі!».

 

 

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 67 гостей та відсутні користувачі