Поклін, Тобі, Учителю!

 У народі кажуть: «Письменник живе у своїх книжках, художник – у картинах, скульптор – у створених ним скульптурах, а вчитель – у думках, і у справах учнів».

Тому кожна людина з почуттям вдячності згадує своїх духовних батьків – вчителів.

1 жовтня 2015 року у ДНЗ «Тернопілький центр ПТО» відбулося свято - присвячене Дню працівників освіти. Святковий концерт зібрав педагогів Центру в актовій залі Центру. Учні вітали викладачів, майстрів і вихователів, керівників та їх заступників, тренерів й методистів, всіх, кому ім’я – учитель! Слова вдячності та привітань линули з уст вихованців. Учні у своє привітання вклали всі свої таланти, повагу та любов. Привітання вилилось у: поезію, пісню, танець, гумористичну сценку. Привітали педагогів Центру  учасники    команди КВН "Ляпас".

З привітальним словом до педагогічного колективу звернувся директор Володимир Ігорович Цьох, в яких порівняв працю учителя з працею садівника, який тривалий час працює у саду, плекає кожне деревце, але плоду зразу не отримує. Саме так відбувається у праці вчителя – плоди навчання і виховання помітні не зразу. Директор Центру пригостив кожного педагогічного працівника – яблуками із молодого саду навчального закладу, закладеного учнями і педагогами декілька років тому. Володимир Ігорович висловив слова вдячності за щоденний, часто непомітний подвиг педагогів, які віддаючи свої знання учням, дарують їм частинку свого серця.


 

 

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 86 гостей та відсутні користувачі