Відбувся тиждень іноземних мов

 З 26 по 30 жовтня 2015 року у ДНЗ «Тернопільський центр ПТО» відбувся  тиждень іноземних мов.

Мета тижня – підвищити мотивацію учнів до вивчення іноземних мов та підвищення якості знань, сприяти активізації їх пізнавальної та практичної діяльності на уроках та у позаурочний час, формувати особистість та її здатності бути соціально мобільною в суспільстві

Протягом предметного тижня відбулося ряд заходів,зокрема: конкурс учнівських проектів на тему: «Моя любов - Україна».

29 жовтня на базі Центру відбулося обласне засідання методичної секції викладачів іноземних мов на тему: «Формування мовленнєвої компетенції учнів через продуктивну творчу діяльність на уроках іноземної мови». Викладачами іноземних мов закладів ПТО області було порушено ряд питань щодо покращення якості викладання навчального предмету. В рамках методичного засідання розглядалось питання коригування навчальних планів із врахуванням збільшення кількості годин.

З метою підвищення навчальної мотивації учнів через систему урочної та позаурочної діяльності викладачами Центру – Третьяченко М.С. та Когут Н.О. – проведено виховний захід на тему: «Ласкаво просимо в Україну». Викладач Когут Н.О. з досвіду роботи розповіла про сучасний кабінет іноземної мови, що підвищує ефективність уроку.

30 жовтня – проведено І-й етап Всеукраїнської олімпіади з іноземних мов.

Завершальним етапом тижня стало нагородження найактивніших учасників конкурсу проектів грамотами.

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті один гість та відсутні користувачі