Перше засідання атестаційної комісії

 Сьогодні набуває особливого значення питання розвитку професійної компетентності педагогічних працівників.

Важливу роль у вирішенні цієї проблеми відіграє система атестації педагогів, яка є чудовим рушієм для постійного професійного розвитку.

19 жовтня 2015 року в ДНЗ «Тернопільський центр ПТО» - відбулося перше засідання атестаційної комісії.

Голова атестаційної комісії В.І. Цьох привітав всіх присутніх з початком атестаційного періоду, побажав творчого натхнення, оскільки, атестація повинна сприяти реалізації освітянами в своїй практиці найновіших досягнень психолого-педагогічного досвіду.

Заступник директора з НВР Шумка Л.В. ознайомила присутніх із нормативними документами про атестацію, основними заходами підготовки та проведення атестації,загальними вимогами до кваліфікаційних категорій і педагогічних звань згідно Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників

Атестаційною комісією розглядались заяви педагогічних працівників та подання про чергову атестацію

Після розгляду, обговорення кожної заяви окремо було запропоновано  задовольнити всі заяви педагогічних  працівників та надати їм можливість атестуватись у 2015-2016 навчальному році.

В рамках засідання затвердили графік роботи атестаційної комісії на поточний навчальний рік  та провели розподіл функціональних обов’язків між членами атестаційної комісії.

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 108 гостей та відсутні користувачі