Відбувся тиждень з основ безпеки життєдіяльності

    У ДНЗ «Тернопільський центр ПТО» з 2 листопада по 6 листопада 2015 року проходив тиждень з основ безпеки життєдіяльності.

Інженером з ОП Яблунівською А.С. та викладачем БЖД та ОП Журавель О.М. проведено ряд заходів.

В понеділок учні Центру мали можливість переглянути відеоматеріали про НС: снігопади, землетруси, урагани, пожежі. Наступного дня організаторами тижня проведено конкурс стінгазет серед учнів навчального закладу. У конкурсі стіннівок І місце здобули учні групи ТУ-21, ІІ місце розділено між учнями груп №20, 13, 10, ІІІ місце – учнями груп №11, 15а, ТУ-5.

Викладач ОП Журавель О.М. провела дебати: «Паління – чи це загроза для здоров’я людини?» у групі ТУ-2. Думки учнівщодо проблеми паління під час дебатів розійшлися, але всі вихованці усвідомлюють негативний вплив тютюнопаління на курця і на оточуючих.

У середу, 4 листопада, проведено зустріч-бесіду з учнями перших курсів та групами ТУ з представником Тернопільського міського відділу управління Державної служби НС Яремою Є.О. Євген Олегович доступно розповів учням про поведінку під час пожежі.

Протягом предметного тижня проводився конкурс на написання літературних творів серед учнів Центру на тему: «Героїчна професія - рятувальник». Викладачі-філологи визначили авторів кращих творів: Патра І., Кравець Х., Ярова М., Пиріг М., Горбатюк Н., Теслюк Т., Покора Л., Міщук О., Прокопишин А., Грицишин Ю., Яцина К., Ромашенко В.

6 листопада інженером з ОП, класними керівниками, майстрами в/н, викладачем з ОП  проведено виховну годину: «Твоя безпека – це твоя уважність».

Яблунівською А.С. та Журавель О.М. визначено та нагороджено грамотами переможців конкурсів та активних учасників предметного тижня грамотами.

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 83 гостей та відсутні користувачі