Поширення профілактичної інформації про СНІД серед учнівської молоді

   Дощовими проте теплими днями пробігає осінь і вже незабаром ми зустрічатимемо зиму. І з першим днем зими відзначатиметься Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

    З усвідомленням необхідності поширення профілактичної інформації про СНІД серед учнівської молоді у Тернопільському ЦПТО 11 листопада 2015р. була організована зустріч учнів із представниками міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

    Провідний спеціаліст відділу соціальної роботи Тернопільського МЦССДСМ Чирський Юрій Ярославович разом із волонтерами із числа студентів за фахом «Соціальна робота» провели відеолекторій з профілактики негативних проявів серед учнів. Говорили про шкідливість вживання наркотичних речовин, безпечні сексуальні відносини, та небезпечний наслідок до якого призводить така ризикована поведінка – інфікування ВІЛ. Адже для України, де зафіксований найвищий відсоток інфікування ВІЛ серед молоді 15-24 років, проблема ВІЛ/СНІД стала дуже серйозною. Підкреслили актуальність цієї проблеми переглядом відеороликів.

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 33 гостей та відсутні користувачі