Відбулося засідання обласної методичної секції заступників директорів з НР та методистів ПТНЗ

   12 листопада 2015 року на базі ДНЗ «Тернопільський центр ПТО» відбулася обласна методична секція заступників директорів з навчальної роботи та методистів ПТНЗ.

    Тема методичної секції: «Основні напрями роботи у 2015-2016 н.р. щодо реалізації науково-методичної проблеми закладу».

   Розпочалася робота обласної методичної секціїз екскурсії, до музею Центру, під час якої учасники мали можливість ознайомитися з історією становлення та розвитку навчального закладу. Директор Центру В.І. Цьох теплим словом згадав про своїх попередників, які сприяли розвитку навчального закладу протягом десятиліть.

   За доброю традицією Центру засідання методичної секції розпочалася з молитви біля каплички Матері Божої та вшанування пам’яті Герої України біля стели Героям Небесної Сотні.

   В рамках роботи методичної секції розглянули ряд актуальних питань, які спрямовані на реалізацію науково-методичних проблем закладів ПТНЗ.

   Про сучасні інноваційні технології навчання та їх роль у підвищенні якості освіти розповів - Уруський В.І. – заступник директора з наукової роботи обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти.

   Іваськів О.Ф. – заступник директора НМЦ ПТО у Тернопільській області провела детальний аналіз навчально-методичної роботи ПТНЗ області. Питання підвищення кваліфікації та атестації педагогічних працівників ПТНЗ розкрила – Удич О.П. – методист НМЦ ПТО.

   Заступник директора з НР ДНЗ «Тернопільський центр ПТО» - Константинів О.М. – презентувала циклограму контролю за навчально-виховним процесом та циклограму роботи заступника директора з навчальної роботи на 2015-2016 н.р.

   Полиняк О.В. – методист ДНЗ «Тернопільський центр ПТО» - представила особливості системи роботи методиста; розповіла про участь методиста у підготовці творчих звітів методичних комісій. Ольга Василівна наголосила на важливості створення портфоліо методиста ПТНЗ, як засобу самореалізації та самовдосконалення.

   В рамках обласної методичної секції учасники мали можливість ознайомитися з особливостями роботи методичного кабінету Центру.

   Завершилось обласне засідання методичної секції екскурсією до музею-садиби Соломії Крушельницької, що знаходиться в селі Біла.

 

 

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 117 гостей та відсутні користувачі