Відбувся Тиждень професії автослюсарної справи

З 9 по 13 листопада в ДНЗ «Тернопільський центр ПТО» проводився тиждень авто слюсарної справи та правил дорожнього руху приурочений «Дню автомобіліста».

 У понеділок, на загальноучилищній лінійці голова методичної комісії працівників слюсарної та автомобільної справи – Степник В.М. ознайомив присутніх із планом проведення тижня професії.

В рамках тижня відбулося ряд заходів, під час яких учні проявили свої  професійні здібності.

Проведено конкурс стінгазет, який був спрямований на розвиток творчості в учнів у напрямі автомобілебудування.

Викладачами та майстрами в/н проведено конкурси професійної майстерності серед учнів та конкурс із слюсарної справи «Умілі руки». Конкурси спрямовані на практичне застосування знань та навичок набутих під час уроків теоретичного та виробничого навчання. Активними учасниками конкурсів були: Кальваровський М., Луцан А., Онищук В. та учнівські колективи груп № 12,23,24 ТУ-2,ТУ-3.

В рамках тижня професії в актовій залі проведено захід з безпеки дорожнього руху - зустріч з представником обласної ДАІ, а також  представлено візитну картку професії «Автослюсар», організовано виставку.

У п’ятницю, 13 листопада, організатори підвели підсумки тижня професії та нагородили активних учасників та переможців конкурсів грамотами.

 

 

 

 

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 29 гостей та відсутні користувачі