Tиждень професії: «Оператор поштового зв’язку. Оператор електрозв’язку. Касир (в банку)»

 З 16.11.2015р. – 20.11.2015р. у ДНЗ «Тернопільський центр ПТО» проходивтиждень професії: «Оператор поштового зв’язку. Оператор електрозв’язку. Касир (в банку)».

В рамках тижня професії проведено ряд заходів.  Під час загально училищної лінійки учнями групи ТУ-6 ознайомили учнівський та педагогічний колектив із програмою проведення тижня.    

Учні групи № 21 та ТУ-6 привітали вітальними листівками  з професійним святом працівників базових підприємств та партнерів: Тернопільську дирекцію УДППЗ «Укрпошта», ПАТ «Укртелеком.     

Учні групи № 21 та ТУ-6 в ролі  листонош вручили старостам всіх груп рекомендовані листи з програмою проведення тижня професії .     

Учні групи № 21 та ТУ-6  та студенти гр.. ОПЗ-22 разом із художніми керівниками Центру підготували вітальний концертдля працівників Тернопільської дирекції УДППЗ «Укрпошта» - підготували художні керівники та викладач Герасименко Н. О.

У вівторок, 17 листопада  в кабінеті поштового зв’язку  серед учнів випускних груп № 40,  41 та студентів гр.. ОПЗ-21, ОПЗ-22  був проведений конкурс професійної майстерності. В конкурсі брали участь учні: Бартащук  А. Б., Головацька Н.Г., Огороднік М. Р., Шимків Н. І., Панчук А. В., Павлик Н. М., Костюк А. К., Зубік В. В., Голяк І. О., Сподарик А. Ю.       
Завдання складались з 5 частин:
1 частина – тестові теоретичні завдання різної складності;
2 частина – практичні завдання з приймання переказів;
3 частина - практичне завдання з виплати пенсій та соціальних допомог; 
4 частина – практичне завдання з проведення послуг на АРМ ВЗ;
5 частина - практичне завдання з надання касових послуг.
Переможцями конкурсу стали:
І місце: Сподарик А. Ю.
ІІ місце: Голяк І. О.;
ІІІ місце: Бартащук А. Б.

У середу проведено, серед усіх учнів Центру, виховну годину на тему: «Пошта – від становлення до сьогодення», - присвячена проведенню тижня професії.  На великих перервах були показані мультимедійні презентації професії в холі для всіх учнів навчального закладу.   

 На великих перервах силами працівників відділення зв’язку № 10 був проведений День передплатника

19 листопада під час великої перерви на подвір’ї Центру відбувся флешмоб: «Пошта за мир» підготований  учнями груп № 21, ТУ-6, студентами груп ОПЗ-21, ОПЗ-22. У цей день, в актовій залі,  відбувся розважальний конкурс між учнями груп ТУ-6 та №21 з професій «Оператор поштового зв’язку. Оператор електрозв’язку. Касир (в банку). Завершився тиждень професії у п’ятницю. Переможцям   конкурсів професійної майстерності  та активним учасникам тижня професії - вручені грамоти.

 

 

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 123 гостей та відсутні користувачі