Сьогодні – учнівська молодь, завтра – хороші батьки

 Серед сучасних педагогічних проблем однією з суспільно важливих є зниження віку початку неповнолітніми статевого життя, що супроводжується багатьма проблемами.

 18 листопада 2015 року у Тернопільському ЦПТО проводились тренінгові заняття із учнями із збереження репродуктивного здоров’я та планування сім’ї. Для цього було залучено представників із міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Практичний психолог із соціальним педагогом Центру та провідний спеціаліст відділу соціальної роботи Тернопільського МЦССДСМ Васильєва Людмила Петрівна разом із волонтерами із числа студентів за фахом «Соціальна робота» ґрунтовно проінформували учнів про репродуктивне здоров’я і здоровий спосіб життя.

Проводячи профілактичну роботу, акцентувалась увага на анатомії та фізіології репродуктивної системи, адекватній контрацептивній поведінці з наданням інформації про клініки, дружні до молоді, соціальні центри, у яких можна отримати анонімну, безкоштовну, кваліфіковану допомогу медичного, психологічного, соціального та юридичного характеру.

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 106 гостей та відсутні користувачі