Відбувся тиждень правових знань та суспільних дисциплін

 З 7 по 11 грудня  2015 року у ДНЗ «Тернопільський центр ПТО» проходив тиждень правових знань та суспільних дисциплін.

 Викладачами права та суспільних дисциплін проведено ряд заходів. Традиційно він розпочався конкурсом  стіннівок, де учні проявили свою обізнаність та креативність у змістовому наповненні. У вівторок викладач предметів суспільного циклу Цьох А.В. організував екскурсію до музею політичних в’язнів м. Тернополя. Під час екскурсії учні ІІ курсу поглибили свої знання з української історії ХХ століття. Оскільки цей етап української історії має найбільше «білих плям» та загадок, а також для цього часу характерні -  знищення документальних джерел та фізична ліквідація людей. Також в цей день в читальній залі Центру проведено історичну вікторину «Дорогами історії». Під час великих перерв, у вестибюлі Центру, демонструвалисьвідеоматеріали суспільного змісту.

10 грудня 2015 року у ДНЗ «Тернопільський центр ПТО» проходив ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії, учасниками якої стали 35 учнів закладів професійно-технічної освіти області. Під час написання завдань учнями, викладачі предмету обмінювались досвідом роботи з обдарованими  дітьми, обговорили ефективність використання форм та методів роботи з обдарованими дітьми М.Б. Костюк – викладач географії ДНЗ «Тернопільський центр ПТО» провела брейн-ринг  «Подорожуємо країнами Азії».

11 грудня 2015 року в актовій залі Центру відбулася зустріч з дільничим інспектором УМВС Родзоняком А.Р. Інспектор УМВС у доступній формі розповів учням І-ІІ курсів про негативні наслідки порушення закону та несення відповідальності за це. Неодноразово наголошував інспектор УМВС Родзоняк А.Р. про негативний вплив на організм молодого покоління шкідливих звичок, та закликав до ведення здорового способу життя.

Викладачі дисциплін суспільного циклу провели предметний тиждень на професійному рівні. Проведення представлених заходів супроводжувалось використанням різноманітних форм і методів організації навчально-виховного процесу, що сприяє формуванню в учнів навичок зібраності, інтересу до запропонованого матеріалу, виховує шанобливе ставлення до проблемних явищ суспільства.

 

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 33 гостей та відсутні користувачі