Смаколики для бійців

    Життя – річ надзвичайно швидкоплинна, і якщо ми приглянемось і задумаємось наскільки миттєво воно проходить,

то зауважимо цікаву річ, що людина постійно живе в очікуванні чогось. Так в очікуванні центрального християнського свята – Різдва – ми не забуваємо про дати, традиції, звички, звичні аромати свята, а також - прикрасити ялинку, купити подарунки. Наші захисники на Сході країни, також очікують від нас у ці святкові дні: теплого слова подяки та підтримки, щирих новорічно-різдвяних привітань, смачних гостинців.                                                                                                        

  Учні, педагогічні працівники та директор ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» якомога частіше прагнуть допомогти нашим співвітчизникам, які в цей не легкий, для України, час стоять на варті нашого спокою та миру.Цьох В.І. завжди люб’язно відгукується на пропозиції та потреби волонтерів, адже вважає що кожен свідомий українець повинен боронити свою Батьківщину: хтось на передовій, а хтось в тилу.

   Протягом тижня учні та майстри професії «Кухар. Пекар. Офіціант.» влаштували справжнє кулінарне дійство з приготування різних смаколиків для воїнів АТО. 

   Такі заходи у Центрі проводяться не вперше, педагогічний колектив разом із директором Центру В.І. Цьохом завжди підтримують ініціативи заступника командира батальйону «Тернопіль», учасника АТО, Голову Тернопільської організації ветеранів АТО – Гайтка Д.В., волонтерів громадської організації «Сила єдності» - та «Схід та Захід єдині», діяльність яких спрямована на забезпечення воїнів всім необхідним, в тому числі і їжею.  

  25 грудня волонтери громадської організації «Схід та Захід єдині» отримали 135 кілограм випічки для воїнів АТО від учнівського та педагогічного колективу ДНЗ «Тернопільський центр ПТО». Заступник керівника громадської організації «Схід та Захід єдині» - Конько В.В. – висловив щиру подяку учням, майстрам виробничого навчання професії «Кухар. Пекар. Офіціант.» та директору Центру за благодійний внесок та підтримку Збройних Сил України та нашої Вітчизни у цей не простий час.

Завдяки щедрості людей доброї волі, які пожертвували інгредієнти для випічки,наполегливій праці вихованців та наставниківЦентру наші захисники на передовій відчують радість Різдвяних свят.                      

 

   

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 49 гостей та відсутні користувачі