Випуск груп ОПЗ-21 та ОПЗ–22

 25 грудня 2015р. студенти гр. ОПЗ-21 та ОПЗ–22 спеціальності «Організація та експлуатація поштового зв’язку» здавали державну атестацію

у формі комплексного (тестового) письмового державного кваліфікаційного іспиту з дисциплін "Організація поштового зв’язку"; "Експлуатація поштового зв’язку"; "Економіка та планування на підприємствах зв’язку"; "Основи охорони праці"; "Технологічні  процеси поштового зв’язку"; "Інформатика та комп’ютерна техніка".

Всім молодшим спеціалістам присвоєно кваліфікацію технік поштового зв'язку за спеціальністю 5.05090401 "Організація та експлуатація поштового зв'язку"

В понеділок, 28 грудня в актовій залі Центру відбувся урочистий випуск студентів спеціальності «Організація та експлуатація поштового зв’язку». З теплими, щирими словами до випускників звернулися директор Центру Володимир Ігорович Цьох, куратор груп Ніна Олександрівна Герасименко, учасники та керівники художньої самодіяльності. Заступник директора з НВР Лілія Василівна Шумка вручила дипломи та грамоти.

Хай Вам щастить, випускники!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 39 гостей та відсутні користувачі